Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszbi csajok, közületek...

Leszbi csajok, közületek miért öltöznek olyan sokan annyira fiúsan?

Figyelt kérdés

Vagy nem csak leszbi csajok öltöznek fiúsan?

Miért jobb egy nőnek fiúsan öltözni, mint nőiesen?

Szerintem a fiús csajok még rosszabbak, mint a bu*is srácok.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fogadom el őket, csak azt, hogy nem értem. Miért vannak olyan sokan, akik nem tudják elfogadni, hogy ők kik és mik?



2017. márc. 20. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
81%

Ilyen a stílusom és pont nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről. Ahogy én meg tudom állni, hogy mások öltözködését, stílusát leszóljam, úgy békén lehet hagyni engem is. :) Bár amúgy van, aki szóvá teszi, de egy vállvonással letudom.

Mi az hogy miért jobb?

Biztos van olyan ruha, amit te is kevésbé szívesen veszel fel, mint más ruhadarabokat. Vagy te mások elvárásai szerint öltözködsz minden körülmények között? Sz*r lehet neked.

2017. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

hát szerintem fiúsan öltözködni sokkal praktikusabb.

az igaz ugyan, hogy az elsődleges, másodlagos és sokadlagos nemi jellegek nincsenek a környezet arcába tolva, ellenben kényelmes, olcsó(bb) és pl. van az embernek zsebe. (mármint olyan, amit használni is lehet, nem csak dísz...) meg nem megy tönkre az első fuvallattól és nem kell minden nap teljesen más göncöt felvenni. :)

2017. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ne keverjük össze a dolgokat. Az, hogy valaki jobban szereti a hupilila nadrágot mint az okkersárgát, az nem egyenlő azzal, minthogy valaki lányként fiúnak vagy fiúként lánynak öltözik.

Nem az a kérdés, hogy nekem mi tetszik vagy mi nem, hanem az, hogy miért van egyre több ember, aki nincs kibékülve azzal, aminek született.

2017. márc. 20. 14:10
 4/21 A kérdező kommentje:

A 2. válaszadót teljesen értem. De szerintem fiús praktikusság mellett is lehet lánynak öltözni.

És ma már a fiúkra sem igaz, hogy nem kell rendszeresen más ruhában megjelenni.

2017. márc. 20. 14:12
 5/21 anonim válasza:
86%

Mert honnan veszed, hogy nincs kibékülve a születési nemével?

Ez amúgy sem leszbikussághoz kötött, rengeteg hetero lány is fiúsan öltözködik, vagy rövid a haja.

Nem is értem valaki miért lovagol ezen a témán.

Én se kérdezem meg, miért növeszti meg egy fiú a haját, vagy hord seggresimulós nadrágot stb.

Téged miért érdekel ez annyira, kedves kérdező?

2017. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Én biszex vagyok és fiúsan öltözök, azért mert nekem pl csak bátyjáim vannak és valahogy rám tapadt ez a stílus :) és semmi pénzért nem lennék fiú (!)

Mellesleg sportolok ezért ez kényelmesebb nekem is, és nekem ez tetszik. Meg nekem jobban is áll

2017. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Fiús öltözködés alatt én azt értem, amikor tényleg alig lehet eldönteni, hogy ő fiú vagy lány. A nadrág vagy a rövid haj önmagában még lehet nőies vagy éppen egy sokzsebes kabát is. De amikor valaki fiúsra nyírt és fiúsra fésült hajjal és fekete fiú ruhában vágtat, az már kérdéseket vet fel.

Régebben miért nem lehetett ilyeneket látni vagy miért nem tűntek fel?

A lányos fiúk sem tetszenek, de a fiúkon még akkor is látszik, hogy fiú, ha lányos. A lányos ez esetben nem azonos az elegánssal és a divatossal.

Látványosan halad a világ egy irányba, aminek ez is jelképe, és én ezt az irányt nem tartom jónak.

2017. márc. 20. 14:56
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Régebben is biztos volt aki így szeretett volna öltözni/kinézni , de nem tudom hogy az feltűnt e hogy régen nem nagyon voltak jogaik a nőknek... gondolod eszükbe jutott ilyesmi? Az is sok nő halálába került (és ezer hála nekik) hogy már több országban Nem csonkítják a nőket.. most viszont már szerencsére vannak jogaink és én élnék ezekkel .. egyébként mi közöd ahhoz hogy másnak milyen a stílusa?
2017. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
71%

"Nem az a kérdés, hogy nekem mi tetszik vagy mi nem"

"én ezt az irányt nem tartom jónak."


Döntsd már el, hogy akkor most ez a kérdés rólad, meg a hozzád hasonló beszűkült látásmódúakról szól-e vagy valóban az érdekel, hogy mi zajlik az érintett személyekben.

Amúgy meg volt ilyen régebben is, ha ennyire érdekel nézz utána:)

Egyszerűen akkor kevésbé volt ez elfogadott, de több is volt a lelki sérült ember.

Persze ezen lehet vitázni, és biztos jön is nem sokára valaki, aki fog is és kampányol a csúnya libsik ellen meg mit tudom én még miket fognak felhozni:D

Ki is szállok inkább a beszélgetésből, mert érzem, ez inkább provokációra megy ki, mintsem valódi érdeklődés a téma iránt.

2017. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Igazából mi az, hogy fiús vagy lányos? :D

Nézzük hogyan öltözködik egy fiú :D Jó esetben farmernadrág és valamilyen egyszerű póló, mondjuk tornacsuka. Nem öltözködhet egy lány ugyanígy? Ez mitől lett fiús?

Rövid haj. Az anyámnak is rövid haja van, mégse leszbikus.

Igazából ez csak a társadalmi nyomás, ami kényszeríti az embert, hogy hogyan "kell" öltözködnie. A divatipar az ami kitermeli magából a "fiúkat" és a "lányokat", mert elhitetik velük, hogy az a szép és az a nőies, vagy éppen a férfias. Kíváncsi lennék, ha nem lennének ilyen beskatulyázott, korlátolt társadalmi sémák nőkre és férfiakra, vajon hogyan öltözködnének a nők és a férfiak?? Ha nem látná egyik ember a másikat, és nem látna semmit amiről tudhatná mit "kell" hordania, vajon hogyan öltözködnének? Ugyan már kedves. Attól még, hogy valakinek még rövid haja van és egyszerűen nem hordja a legyünk őszinték) elég kényelmetlen nőies ruhákat, még nem mond el róla semmit. Aki pedig valakinek az öltözködése miatt valakit megbélyegez, csak arra mutat rá, hogy az ő élete mennyire unalmas, hogy nem képes a saját életével foglalkoznia, s arra, hogy mennyire a társadalom nyomása alatt élő kisemberről beszélünk. Ne tegyük már magunkat teljesen nevetség tárgyává és szerintem hagyjunk mindenkit kibontakozni, hagyjuk, hogy mindenki kifejezze saját magát. Mert ehhez mindenkinek joga van! Annyiféle ember létezik, annyiféle személyiség van, annyiféle belső én, hogy ezt az ember fel se tudja fogni. Mindenki csodálatos a maga nemében, békén kéne már hagyni a másikat, hogy úgy élje az életét, ahogy szeretné.


Szerintem a bajok ott kezdődnek, hogy az ember már abba is beleköt, hogy mit visel a másik. Vicc az egész! Bolond társadalom!


Egyébként nekem a barátnőm teljesen a tomboy stílust képviseli, én pedig úgy öltözök, ahogy éppen kedvem tartja. Sokat ítélték már el őt is és kitaszították, pedig szerintem egy páratlan ember. Úgy tud szeretni, ahogy senki más

2017. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!