Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Igaz, hogy közületek sokan az idősebb telt alkatú nagy mellű nőkre buknak?

Figyelt kérdés
Párszor már beszélgettem leszbi lányokkal más oldalakon és soknak ez a típus jött be legjobban.

2015. szept. 27. 03:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy sok olyan van, de én például nem. :D
2015. szept. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1-es véleményén vagyok. :D
2015. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen ha nekik az jött be akkor a vilag osszes leszbkikus emberének az jon be.

Te amugy gondolkodsz mielott degeneraltsagokat kerdezel?

2015. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Az idősebbek vonzanak, de maximum 30-ig, azért generációs ellentétek ne legyenek. :) A telt alkat és a nagy mell nem az esetem, inkább a törékeny alkat, átlagos vagy akár kicsi mellekkel.
2015. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint én azon kevesek közé tartozom,akit inkább a belső szépség érdekel egy nőnél,nem a külső. Az pedig tényleg jó,ha az adott lány idősebb,mint én,de azért nem a 60+-osokra gondolok. :) És ha már itt tartunk,számomra minden nő gyönyörű,függetlenül attól,hogy milyen az alkata!
2015. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben így gondolkodom, mint az utolsó válaszoló, bár azért az hogy idősebb legyen, nálam a max 30at jelenti :)
2015. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ex barátnőm nagymellű, kicsit teltebb volt, a mostani modell, úgyhogy nem ez a fő szempont. :)
2015. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Èn pl azt szeretem ha egy no vekony es nagyok mellei momdjuk egy 85os mell tokeletes. Egyaltalan nem bukom a telt testalkatra. Es az vomz ha idosebb nalam 2esetleg 5evvel de annal tobb ne legyen
2015. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm kicsit teltebb, de nincs hatalmas melle és 2 évvel idősebb nálam....:D

Egyáltalán nem vonzanak a (jóval) idősebb nők.


21/L/L

2015. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ennyi itt a nemleges válasz. Pedig muteromat felajánlottam volna az arra legérdemesebb leányzónak.:D:D
2015. szept. 28. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!