Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek felvenni pólót?

Figyelt kérdés
Ugye ma is meleg volt itt és nem merek pólóba lenni... nem tudom annyira rossz nekem... nem vagyok sovány de nem ez zavar mert 90 kilós nők is simán felvesznek pólót de zavar hogy olyan csupasz a karom hogy nem fedi semmi. Évek óta pulcsiba vagy hosszú ujjúba járok és nem akarom tovább égetni magam mert nem az az égés ha vki pólóba van, hanem az ha pulcsiba nyáron is. Nincsenek is pólóim egyáltalán de tavasz van és venni kellene...csak hiába veszem meg holnap ha úgyse merek benne lenni. Vagy sztetek miket vegyek tavaszra? Csak pólókat szigorúan? Ha a pólót leveszem nyáron akkoris van nálam tartalék pulcsi. Nem tudom miért de rettegek pólóba lenni. Miket mondjak magamnak?
2017. márc. 23. 19:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előbb ne suliba vedd fel, hanem pl boltozáshoz, hogy te megszokd, megszeresd. Majd utána hordd suliba.
2017. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!