Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zokniban alusztok vagy mezítláb?

Zokniban alusztok vagy mezítláb?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok!

2017. márc. 24. 05:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
69%

4#-es mellé társulok

Meztelen alvás.


25/N

2018. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Akik azt írják, hogy "meztelenül alszom", azok szinglik vagy van kapcsolatuk? Mert érdekes a szitu...
2018. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Zokniban. Nyáron, nagy melegben zokni nélkül. 32N
2018. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
25 éves fiú vagyok és rózsaszín fekete csíkos térdzokniban , vagy mikor milyenben alszom! kedvencem a piros lábtyűm imádom !
2018. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

42 válaszoló:

Miért lenne érdekes szitu az, hogy szingli vagy kapcsolatban él az, aki meztelenül alszik? Én is meztelenül alszom, kb 16 éves koromtól. Akkor még nem volt együttélős kapcsolatom, otthon aludtam meztelenül, akkor is, ha a barátom nem jött át, akkor is. Évek múlva férjemmel együtt, mindketten meztelenül aludtunk. 38 évesen elvált lettem, továbbra is meztelenül aludtam, a 2 év szingliség alatt is. Új férjemmel szintén, mindketten meztelenül alszunk, azóta is. Mi ebben az "érdekes szitu"? Nem azért alszunk meztelenül, mert ötpercenként van szex, hanem mert igy jobban és mélyebben, pihentetőbben alszunk. Ha álmunkban átfordulunk a másik oldalunkra, nem ébredünk fel arra, hogy a rajtunk levő ruha össze-vissza csavarodik és feszül a forgolódás miatt. A bőrünk jobban lélegzik - egyszerűen jobb érzés, ennyi.

Hogy mi ebben az érdekes szitu...???

47 N

2018. szept. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Az egyik lábam csonka (térd felett), arra mindig húzok valamit, az épre nem mindig, csak ha hideg van.
2019. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Mezítláb sohasem veszek alváshoz zoknit. 16F
2019. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!