Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mászkálnak ilyen kánikul...

Miért mászkálnak ilyen kánikulában is rengetegen zokniban?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok, akiknek a munkahelyükön kötelező. De az utca is tele van a szabadidejüket töltő fiatalokkal, kamaszokkal, egyetemista korúakkal, minden másodikon zárt cipő, vastag zokni. Hogy lehet azt kibírni ilyenkor? Mi értelme van? Arról nem is beszélve, hogy nem egészséges.

2013. júl. 26. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem akar flip flop papucsban végig csattogni az utcán, meg ha nem akar olyan szandált felvenni amit lepapósoznak, akkor maradt a zárt cipő, amihez meg zokni kell.
2013. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert sok embernek ilyenkor annyira izzad a lába, hogy csúszkálna papucsban. Az mennyivel lenne szebb látvány, ahogy szerencsétlen nem tud normálisan végigmenni az utcán? Tudom, mert én is ilyen típusba tartozom (bár ennyire nem durva), igaz én nem járok cipőben, hanem folyamatosan törölgetem és dezodorozom a lábam.

Aki nem ebbe a kategóriába tartozik, azokról nem tudok nyilatkozni

2013. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert bármilyen hihetetlen sokkal kevésbé izzad így a lábam, mint nejlon zokniban (amibe belerohad kb.) és balerinában, papucsot meg nem veszek fel utcára, engem ott zavar, papucsot otthon hordok, ráadásul koszolódna a lábam a koszos utcán benne, ami szintén zavarna.
2013. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mert így kényelmes..
2013. júl. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem piszkálódásból kérdeztem, csak tényleg kíváncsi vagyok rá. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! :)
2013. júl. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!