Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi és női ujjatlan között...

Waterpolo111 kérdése:

Férfi és női ujjatlan között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Szerettem volna venni ma egyet, tetszett, de mondták, hogy ez női. De semmmi nőiesség sem volt rajta. Fekete volt fehér adidas jellel.

2017. márc. 25. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van amelyik között van van amelyik között nincs. De általában ugye máshogy vannal méretezve ,szabva,mélyebb dekoltázsa van. De ha felprobalod es jol all akkor tök mindegy. Mond azt a csajodnak kell azt kész.
2017. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uniszexek igy aztan ne foglalkozz vele vedd meg batran!

A csajok peldaul ferfi ruhat is siman megvesznek ha tetszik nekik,igy aztan ne foglalkozz vele.

2017. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi azóta megvettem és elég jó. Senki nem mondja meg, hogy az eladó szerint női.
2017. márc. 26. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az átlagos női trikónak vékonyabb a pántja, mélyebb a kivágása és derékben szűkített ill mellben nagyobb de láttam már teljesen uniszex kinézetűt is szóval lehet ez kivétel volt.
2017. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!