Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a tezenis,...

Mi a különbség a tezenis, triumph, Newyorkeres vagy a piaci melltartó között, az áron kívül?

Figyelt kérdés
Drága, márkás melltartóm még nem volt, talán ezért utálom hordani a meglévőket :"D ezeknek már sajna kijött a drót ami szúr, ki lesznek dobva, de megéri drágábbat venni? Nem csak a márkáját fizetjük meg? Légyszi valaki adjon tanácsot, Köszi 😃

2017. febr. 10. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
New Yorkeresem még nem volt, de szerintem az árban sehol nincs a Triumph-hoz képest. Utóbbi kb örökéletű.
2017. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Triumphos melltartóim a legkényelmesebbek, és évekig tökéletes az állapotuk. A Tezenisben is fogtam már ki jót, de a többsége hamar feladta. A New Yorkerből még nem vettem, mert szinte csak push-up van, arra pedig nincs szükségem. Szerintem megéri a Triumph az árát.
2017. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2017. febr. 10. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:

-New yorkeres: a legtöbb ízléstelen, műszálasok, nagyjából tartós

- tenzenises: szépek, olcsók

-triumf: nem találok magamra valót. Egy szál semmi anyag. Szerintem ez csak nagyobb mellre jó. Az A-s méretű mellemnek semmi alátámasztást nem ad, inkább csak lenyom. Amiket láttam az letisztult, inkább már unalmas volt.

-piacos: gagyi. Butaság költeni rá. Kényelmetlen. Legtöbbször rossz alakot kölcsönöz.

2017. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem Tezenisesek vannak mióta megvettem ott az elsőt csak ott veszek,mert imádom őket.:) 15/L
2017. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nektek is Köszi! Hasznosak 😊
2017. febr. 10. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Tezenis triump azok nagyon jók minősègben.A New Yourkerbe szerintem izlès ficamosok vesznek melltartótt mert nem jó a minősègse ugyan olyan kínai minta a piacos.Tezenis ajánlom legjobban.(nem akartalak meg sèrteni a New Yorkerrel,bocsi)
2017. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neked is Köszi! 😊
2017. febr. 11. 12:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Triumph azegyik legjobb márka bár nekem olyan hülye méretezésem van hogy egy olyan melltartó se volt ami jó lett volna rám :(

New Yorkerben a legtöbb melltartó tényleg ronda, egy volt amit vettem mert megtetszett de kb fél év után kijött belőle a merevítő, kár érte.

A piaci meg nagyon lutri. Alapból egy kalap.....*khm* viszont van egy olyanom ami minimális töméssel olyan szép dekoltázst csinál hogy szinte csak azt hordom, 1-1 jót néha lehet találni.

2017. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezek közül egyértelműen a Tezenist ajánlom, ár-érték arányban a legjobb. Kb minden melltartóm és bugyim onnan van. Találsz mindenfélét, a basic cuccoktól elkezdve, merevítős és anélküli, push up, pánt nélküli, csipkés, szexi, minden van. Nagyon tartósak, kiváló minőségűek, megérik az árukat :)
2017. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!