Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal hány fokban lehet...

Tavasszal hány fokban lehet leváltani a téli kabátot kiskabátra?

Figyelt kérdés

És hány fokban nem kell már kiskabát csak elég egy hosszú ujjú?Tudom hogy ezt érezni kell,meg valaki fázósabb,de ti hogy szoktátok?Március elején még biztos kell télikabát

nem?


2017. márc. 26. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi már hetek óta nem hordjuk a télikabátot, a héten már csak mellényt vettem fel.
2017. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én egy másfél hete már bőrdzsekit hordok, a téli kabátban megfőnék már. Sőt, délután amikor jövök suliból, már sokszor 20 fok van, van amikor a dzsekit is leveszem, és csak egy vastagabb pulcsiban megyek haza :) Nem az évszakot kell nézni, hanem az időjárást!
2017. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az évszakot kell nézni, hanem az időjárást, március most enyhe, de volt hidegebb is. Téli kabátot 2 hete nem hordok, tavaszi vékonyat, reggel hűvös van 3-4fok, pulcsival kibírható. Utána délelőtt már 15, délután 20-25fokban ami volt a héten is, vékony pulcsi, rövidújúban.

De lehetne 15 fokkal hidegebb, átlagban 5-6fok, akkor meg a téli kabát kellene, szóval nem az évszakot kell nézni.

2017. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a meleg télikabát +5-6 fokig hordható, utána elég egy dzseki, vagy átmeneti kabát. kb. 15 C felett már csak valami könnyű ballon, széldzseki, vagy vastagabb pulcsi.
2017. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A hőérzetet még a tavaszra jellemző szél is befolyásolja. Nálunk most lehet 8-9 fok és a szél is fújdogál. Megyünk anyuékhoz ebédelni, a [link] kabátom fogom felvenni, meg sál is kell.
2017. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Wow hát akkor én valami viking lehetek vagy nem tudom mert 17 18 fok felett ha még a nap is süt már rövidujjùban vagyok. Olyan 6 5 foktól mar nem a téli kabátom hordtam.
2017. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Március elején farmerdzsekibe mentem el otthonról merthát elmult a tél gondoltam nem kell már kabát és szétfagytam benn.Korábban ugy voltam vele csak az évszakot néztem de igazad van az időjárást kell.Mostmár énse hordok kabátot.
2017. márc. 26. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem az időjárást nézte eddig, hanem az évszakot az mit érzett?:DD Az időjárás és a saját hőérzeted ami indokolja az öltözködés mibenlétét...
2017. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aha
2017. márc. 26. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 fok felett váltok bőrzsekire, 15 fölött hosszúujjúra de ha sokat sétálok és bemelegszem már elég oda a póló/trikó is.
2017. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!