Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alsónemű nélkül nadrágot...

Alsónemű nélkül nadrágot felvenni?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok, ti milyen gyakran mentek ki utcára nadrágban alsónemű nélkül? Van aki rendszeresen ezt teszi? Nekem elég fura érzés volt, nem kényelmetlen, de valahogy mégsem "biztonságos".

2017. márc. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan száras fürdőgatyában, amiben bevarrt alsó van. Alá nem veszek másikat.
2017. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam rá, hogy kipróbáljam, mivel eleve mindennap váltom a nadrágom, és megy a mosásba, tehát ilyen szempontból nem lenne gáz. Számomra nagyon meleg az iroda, ahol dolgozom, így valószínűleg kevésbé lenne melegem. Viszont ha lecsúszna a cipzár anélkül, hogy észrevenném, hát, nem örülnék.
2017. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Először is fújj másodszor is igénytelen harmadszor fújj 19/L
2017. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Minden éven ahogy elkezd bejönni a jó idő felszaporodnak a zokni nélküli cipő és alsó nélküli nadrágos kérdések. Légyszíves a későbbiekben a fétiseiteket vigyétek a szexualitás kategóriába, ott talán van erre nyitott ember.
2017. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kellemetlen és nem is tartom higiénikusnak.

Lányoknak főleg. Az a legjobb, mikor nyáron a melegben valakinek érzed a nemiszervének a szagát...

2017. márc. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam, mert szűk tapadós nadrágokat hordok és az alsó zavaró, és látszik a vonala. Harisnyanadrágot szoktam alávenni, amúgy simán semmi nélkül nem.
2017. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
futó és biciklisnadrág alá sosem szoktam.
2017. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!