Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erősen nagy hassal és férfimel...

Erősen nagy hassal és férfimellel rendelkező férfiaknak milyen típusú pólókat/ingeket ajánlott hordania?

Figyelt kérdés
Télen ezeket az előnytelen testrészeket viszonylag jól elfedi a több réteg ruha, pulcsi, kabát stb... Na most hogy jön a jó idő, lentebb kell vetkőzni és a kérdés az, hogy milyen fazonú/mintájú ruhák alkalmasak arra hogy ne legyek annyira domború? Tudom, csodát nem képesek tenni és aki kövér az mindegy mit vesz fel úgy is kövér, de azért gondolom vannak előnyösebben hordható darabok. A fogyjál le válaszokra annyit mondanék, hogy folyamatban van, ugyanakkor nem megy egyről a kettőre és addig is viselni kell valamit.

2017. márc. 29. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Noiket.

A noi polok a mellnel buggyosabbak pont a mell miatt.

Igy kenyelmes lesz.

2017. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Míg kövér voltam, én ingeket hordtam mindig. Egyrészt mert a pólókat gyerekruhának érzem, amit gyerekeken kívül másoknak nem kellene hordania, másrészt pedig mert eltakarták azt, amit el kell.


Szóval, a helyedben inkább ingekben gondolkoznék, és sok sikert a fogyáshoz. Én 32 kg-t fogytam. :)

2017. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan az ingekkel járnál jól, a saját méretedben! (csak hosszú ujjú!!) Úgy gondolom azok nehezebben gyűrődnek be az említett redők közé! Sokkal esztétikusabb is egy ing, legalábbis a túlsúlyos embereken. & Sok sikert a fogyáshoz!
2017. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inget, az mindenkin jól mutat. :) 25/L
2017. márc. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azert ne tulozzunk, utolso!

Engem oregit ezert nem hordom.

2017. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!