Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez férfi vagy női dzseki akar...

Ez férfi vagy női dzseki akar lenni? Link mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]

[link]



2017. márc. 29. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem női, de annyira nem csajos.
2017. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Női. A Lonsdale bomber dzseki verziója.
2017. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ferfi.
2017. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Túl széles nem hinném, hogy női, de egyébként méretből megtudod állapítani, egy férfi L-es vagy bármilyen méret jóval nagyobb mint a női.
2017. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
A nyakánál jobbra gombolódik, én nőinek gondolom. A Windows Phone miatt piros pont!!!
2017. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
nem mindegy amúgy? sosem értem az ilyen kérdéseket, miért érdekel hogy férfi vagy női-e egy tökéletesen uniszexnek kinéző ruhadarab? félsz, hogy valaki titokban iszonyúan ért hozzá, és meglát az utcán benne és kinevet? de ha látszódna is rajta, hogy a tőled ellenkező neműeknek van kitalálva, attól még miért ne hordhatnád, ha tetszik? légyszi emberek magyarázzátok már meg ezt, mert sose értettem. dolgoztam diákként ruhaüzletben, és ott is ilyen elpirulva jöttek néha a férfiosztályra vásárolni nők, és a kezükben a legeslegegyszerűbb fekete pólóval (vagy a legjobb, amikor zoknival, vagy napszemüveggel) a kezükben félve kérdezgették tőlem, hogy látszik-e ezen a ruhán hogy férfi? nem fognak kinevetni ha felveszem? de tuti hogy nem?
2017. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

5!

Ha erre apellalnank akkor bizony sok no ferfi farmerba jar!!

2017. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

6!

Es csak nok jottek elpirulva ferfi ruhat venni hozzad?

Ferfiak nem jottek noi ruhaval? Vagy az mar megvetendo?

2017. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A ruháknak nincs neműk, mégis a legtöbb embernek csak akkor tetszik valami, ha női,férfi, és ha divat.
2017. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6.-os válaszoló vagyok.


"Es csak nok jottek elpirulva ferfi ruhat venni hozzad?

Ferfiak nem jottek noi ruhaval? Vagy az mar megvetendo?"


jogos a felvetés. de nem, ilyen nem történt, mivel ez egy óriási nagy tabu - az én sajnálatomra is. viszont számomra egyáltalán nem megvetendő, van több heteroszexuális ismerősöm is, aki szereti a női, és férfi ruhákat egyaránt.

2017. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!