Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez férfi vagy női dzseki akar...

Ez férfi vagy női dzseki akar lenni? Link mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]

[link]



2017. márc. 29. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miert kell kihangsulyozni ,hogy hetero?

Megint csak a fiuknal! Igaz?

A noknel nem muszaj erre kiterni akiket meseltel az elozo kommentedbe?

Csak ferfinel vetul fel hogy ferde ha kenyelmesebb ruhadarabot talalt a noi reszlegen es viselni szeretne,de forditva mar maskepp fest?

2017. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6. os vagyok megint.


"Miert kell kihangsulyozni ,hogy hetero?"

van hetero, és meleg ismerősöm IS (direkt ezért volt az előző válaszomban az "is" szócska), és azért emeltem ki, hogy hetero, mert alapjáraton ha nem írom oda a szexuális beállítottságát, valaki tuti automatikusan írta volna, hogy "de ha női ruhát hord az biztos meleg", pedig egyáltalán nem függ össze a kettő.


"A noknel nem muszaj erre kiterni akiket meseltel az elozo kommentedbe?"

azért nem tértem ki nőknél erre, mert nem volt szó az eredeti történetben férfiakról, nem kirekesztésből írom, és nem azért, mert nem létezhet ilyen, hanem mert azidő alatt amíg ott dolgoztam, nem volt ott ilyen férfi.


"Csak ferfinel vetul fel hogy ferde ha kenyelmesebb ruhadarabot talalt a noi reszlegen es viselni szeretne,de forditva mar maskepp fest?"

rémeket látsz, nem azért írtam, hogy ferdehajlamú, mert férfi létére női holmikat visel, hanem ki akartam hangsúlyozni, hogy heteró ismerőseim között IS előfordul ilyesmi bőven. de ebben igazad van, nőknél is kiemelhettem volna, hogy heteró nők akik férfi ruhát viselnek, de mivel rájuk nem vonatkozik ennyire ez a hülye sztereotípia, ezért mikor ide írtam még nem tartottam fontosnak kiemelni. bár az itt lévő válaszadók nagy része szerintem továbbra is azon a szinten van, hogy nő férfi ruhában=leszbikus, férfi női ruhában=meleg

2017. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
fú de késő van, az utolsó bekezdés elejét rosszul írtam, nem mondtam egy szóval sem, hogy ferdehajlamú lenne emiatt bárki is, ezt már csak te látod bele a válaszaimba.
2017. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!