Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valamilyen ötlet, hogy ne...

Valamilyen ötlet, hogy ne kopogjon a magassarkú otthon padlószőnyegen kívül?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszéd panaszkodik, hogy kopogok, valamit ragasztani a magassarkú cipő sarkára és talpárat, de mit?
2017. márc. 30. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Filc? Amit a székek lábára szoktak rakni. Kicsit méretre kéne vágni, bár sarok függő.


[link]



(Amúgy tudom, semmi közöm hozzá, de szabad megkérdezni, hogy otthon miért magassarkúban?)

2017. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is ilyen szék/asztal tapaszra gondoltam, a konyhában is elegendő lenne vajon? Ma jött egy szomszéd panaszkodni, hogy amióta itt lakom zavarom.


Benti magassarkúk, ezekben nem megyek ki és tiszták, mint az otthoni papucs. A teraszon is mást viselek.

2017. márc. 30. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem kinti cipők és nem akarod lecserélni sem, akkor lehet érdemes lenne elvinni egy cipészhez aki kicseréli a sarkait. Mert ez a filces cucc elég vastag és lehetséges, hogy fura lesz benne lépni.
2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3, akkor pontosítok. Én sem értelek téged teljesen. Sima utcai cipők, amiben csakis a lakában vagyok, nem arról van szó hogy beérek a lakásba lemosom, megszárítom és használom. Ez csak benti. De ugyanúgy sima cipő. Kényelmesnek kényelmes így ahogy van, csak hangos. Ezek szerint...
2017. márc. 30. 23:01
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Csináld azt mint az átlagos normális emberek, legyél papucsban vagy mezítláb.
2017. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad "magassarkú". Az ember ebből puccos tűsarokra asszociál meg azt is írtad, hogy kopog, tehát

[link]


Most akkor mit hordasz otthon?!

2017. márc. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem mindegy hogy milyen fajta magassarkú? Nem túl platformos, 1-2nek van egy nagyobb platform alja. Főleg stiletto: [link]
2017. márc. 31. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mert ha ilyenre filcet raksz az hamar lejön es úgy veszed észre, hogy kitöröd a nyakad az egyik lépésnél.

Ezekben nehéz halkan járni az is biztos. Ha opcio, a cipesz kicsereli a sarkat potom penzert gumisabbra. Nekem is volt mar kopogos magassarkum amit gumisra csereltettem. Szerintem az biztonsagos megoldas.

2017. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Hát jó lenne valami gumis ami halk.
2017. márc. 31. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
És az miért fontos, hogy a padlószőnyegen viszont kopogjon ? :)
2017. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!