Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok,2017-ben mik azok a...

Lányok,2017-ben mik azok a ruhák, illetve kiegészítők, amelyek közönségesek/divatjamúltak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Necc harisnya, csőtop, pitsanadrág
2017. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

A bokasüllyedés! Én komolyan nem értem, hogy egyeseknek miért jó az ha megvesznek egy drága cipőt és már szerencsétlennek az oldala van sz*rrá járva. A tűsarkúról ne is beszéljünk, szegény sarkak zokognak a lábak alatt.

Divattá tenném az ortopéd orvos látogatását.

2017. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
A neccharisnya pont most jött vissza megint, de a csőtopp szerintem is gagyi, meg a bomber dzseki. A bomber dzseki leélt két masszív évet, most már engedjük el :D
2017. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha a bomber már 2 éve van akkor ennyierővel én már a bőrdzsekit tartom nagyon unalmasnak.Már vagy 5 éve minimum mindenkin az van.A bombert én magyarokon csak 2016 körül fedeztem fel, az lehet hogy külföldön már rég divatban van.Mindenesetre én most örülök neki, én is csak bombereket hordok most.Úgyhogy a bomber nem divatjamúlt még.Divatja múlt szerintem a nike air force,vagy az a puma cipő, nem tudom a nevét csak hogy Rihanna tervezte vagy mi, farmerdzseki,kőmosott nadrág,mondanám még a kylie féle matt rúzsokat is mivel 2017 az abszolút nomakeup-ot követi, azaz minimális sminket ,természetességet, természetes színeket és a halvány szájfények jönnek be helyette az ilyen erős burgundi féle rúzsok már szerintem kicsit közönségesek.A mindenféle csíkos ingeket is látom még sok emberen pedig szerintem már ez sem mai divat.De inkább könnyebb elmondani mik nem lesznek idén divatjamúltak:Bomber, mom-boyfriend,girlfriend jeans,harangujjú felső,off shoulder,hát nem igazán jutnak most eszembe úgyhogy ennyi de egyébként neten utána tudsz keresni :D
2017. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
3# az oke h divatos de KÖZÖNSÉGES. Hiába nem divatjamult. Szval a kerdesre valaszoltam olvasd el. Vagy szted a necc harisnya nem kvás?:-)
2017. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
A neccharisnya nem kvás, ha normálisan van felvéve (a kérdésben a divatjamúlt is ott volt, nem kell ennyire mellre szívni, hogy kijavítottak ;). A bőrdzseki meg alap darab amiüta létezik, mint egy trencskó vagy egy stilettho, a büdös életbe' nem lesz közönséges vagy divatjamúlt, de nice try :D
2017. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 ÉS KI A FRANC ÍRTA NEKED, HOGY A BŐRDZSEKI DIVATJAMÚLT?

annyira bírom mikor valaki próbál lenni valaki csak közben elfelejti értelmezni a szöveget amibe beleköt.Én azt írtam, hogy SZERINTEM unalmas. Mégcsak nem is divatjamúltat írtam.Ja és amúgy megnézheted külföldön mennyien hordanak manapság bőrdzsekit még, hordanak valamennyien de semmiképpen azt a tipikus fazont amit a magyarok hordanak( [link] )

A kérdező a divatot kérdezte a divatot meg nem a bershka,pullandbear,tallweijl diktálja,ezek fast fashion boltok.Az igazi DIVAT nem itt kezdődik.


Talán a VOGUE oladlán jól van ez szemléltetve:

[link]


Innen vannak igen bőrdzsekik vagy 2 de láthatod hogy nem az a tipikus fekete amit előszeretettel hordanak a magyyarok 5 vagy nem tudom hány éve.De ajánlom figyelmedbe a többit, na azok az igazán divatos dzsekik.

2017. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csíkos pont hogy most jön divatba.
2017. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Igen, ilyen formában:

[link]


De szerintem ez a tipikus darab már eléggé ciki:

[link]

2017. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!