Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen átmeneti cipőt vegyek...

Milyen átmeneti cipőt vegyek fel ami kenyelmes is? Szoknyahoz 30 felett a mindennapokban sokat kell mászkálnom

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Vastagabb talpú balerina, vagy alacsonyabb sarkú/éktalpú cipő, oxford ( [link] ).
2017. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót akartam ajánlani, szerintem egy enyhén magas 3-4cm éktalpú balerina kényelmes választás. Nekem szandálból van ilyen, nagyon szeretem hatalmas a különbség aközött és a papírtalpú kis szandik között.
2017. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nagyon csinos lenne: [link]
2017. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó sportcipőt is lehetne
2017. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoknyához 30 felett azért sajnos nem illik a sportcipő pedig az a legkényelmesebb. Éktalpu balerinát tudna vki linkelni? Hol kaphato? Most sima balerinat hordom de iszonyat faj benne a labam a tul alacsony sarokresz miatt
2017. ápr. 2. 11:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Lúdtalpam van
2017. ápr. 2. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ezeket találtam:

[link]

[link]

Kicsit borsos az áruk.

olcsóbb alternatíva: [link]

Egyébként mostanában a block sarok is divatos.

[link]

[link]

[link]


Egyébként nézz szét a környéked üzleteiben szerintem találsz kínaiban is.

2017. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!