Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti most hogy öltözködtök...

Ti most hogy öltözködtök ezzel a jó idővel? Már ilyen idők lesznek vagy ez csak ilyen átmeneti? Csak mert ruhákat szeretnék venni de nem tudom miket vegyek így tavaszra. Miket vegyek sztetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A trikókat és a lenge topokat szeretem, mert ezekhez fel lehet venni egy kardigánt, ha beborul az idő.

Vegyél olyanokat, amiket lehet variálni és jól kihasználhatók (amilyet többféleképpen is fel tudsz venni) :).

2017. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tavaszi cipőkben járok (tornacipő, slipon, sportcipő), nadrág és hosszúujjú mert ahol dolgozom bent hideg van, meg ugye bőrkabát reggel és este.

Ha napközben mozdulnék ki, szoknya és vékony harisnya egy vékony felsővel.


Szerintem is pólók, ujjatlanok mindenképp kellenek a ruhatáradba, azokra akár blézert, akár kardigánt vagy pulcsit felvehetsz a stílusodtól függ. Ha szoknyás vagy akkor már nyugodtan felveheted egy harisnyával, vastagsága pedig attól függ mennyire vagy fázós. Cipőbe mindenképp tavaszi-nyári darabokat válassz, felesleges csizmát venni, hacsak nem úgy csinálod mint én, hogy ilyenkor vesz őszre télre mert olcsóbb:D

2017. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!