Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vettem észre mostanába...

Csak én vettem észre mostanában hogy egy csomó lánynak kilátszik a bokája a hosszúnadrág és a cipő közt vagy ezelőtt is így volt xD?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Le vagy maradva cica, már vagy egy éve ez a trend :D
2017. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A kivillanó boka nagyon szexi. Ezért csinálják.
2017. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Én lányként nem látom mi jó benne.

Azon kívül, hogy könnyebben fel/megfáznak, marhára nem néz ki jól amikor kilóg a csont, te meg majdnem pofára esel benne :'D

De tényleg, kíváncsi vagyok mi jó van ebben

2017. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A hasuk is kilátszik nyáron, ilyenkor a boka, egyeseknek a mellük, innen tudható, hogy nem Katarban élünk, hanem Európában.
2017. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje ez már divat. Én magamon nem szeretem , mert olyan vékony a bokám, hogy minden nadrág eláll a lábamtól ami ilyen boka fölé érő, de másokon szerintem jól mutat. Viszont bajban is vagyok, mert nagyon nehezen találok megfelelő hosszúságú nadrágot, ami takarja a bokám :/
2017. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Képzeld el még a fiúknál is ez a divat...
2017. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Elég baj
2017. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen a kisnovesuek divatbol teszik es a magasabbak gondolok itt a 174-5+-ra mint ami en vagyok azok szimplan nem talalnak nadragot ami vegigerne normalisan a labukon. Persze azert a magasak is hordhatjak igy trendbol,de magat ismerve.. hol van egy normalis farmer ami vegig er rajtam? Sehol.. :/
2017. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is hordok olyat. nekem ez tetszik. nem szeretem ha a hosszú nadrág a bokámnál gyűrődik fel, mert túl hosszú. szeretem ha a cipőm is látszik rendesen, és tapad a lábamhoz a nadrág

a felfázást nem értem. télen téli cipőben járok, ami bőven fölé ér.

2017. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem értem, aki télen is ilyet hord. :D Sapka, sál, kesztyű, téli kabát, kivillanó boka, és sportcipő.
2017. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!