Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok miért vagytok cipőmániá...

Csajok miért vagytok cipőmániások? Csomó olyan csaj ismerősöm van akinek láttam már a ruhatárában vagy 20 pár cipőt amit rajta még sosem, miért van ez? Mit szerettek ennyire a cipőkben?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

ha nem lenne rá való, akkor másképpen állnának a dolgokhoz, de mivel vagy van rá saját pénzük, vagy a szülők megveszik nekik így ezzel kompenzálnak, mivel belül olyan sötétek, mint az éjszaka és nincs értelmesebb dolog számukra, amire költhetnék


pl. egy KÖNYVRE tuti, hogy nem áldoznának 3-4 ezer forintot!


nőként, soha nem értettem, hogy mire fel kell ennyi minden sz..rt összevásárolni, ennyit úgyse hord az ember

2016. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Simán elköltök egy KÖNYVRE 3-4, akár több ezer forintot is, komolyan ennyire általánosítani kell?


A kérdésre a válasz egyszerű, ha végiggondolod. A férfiaknak van egy stílusuk, legyen elegáns vagy sportos vagy akármi más. Napi szinten hordanak nadrágot és vagy pólót vagy inget (ez a stílustól függ). Ehhez elég egy cipő, mert ha van pl. 4 nadrágja, de ugyanaz a stílus, az az egy cipő mindhez menni fog. Amellett van egy túra vagy sportcipője, persze külön cipő hidegre-melegre. Na, a lányoknál ez nem így néz ki. Attól, hogy van egy stílusom, tegyük fel minimalista vagy rocker, akármi, lehet rajtam szoknya, lehet rajtam bő szárú nadrág, szűk szárú nadrág, ruha, miniszoknya, felül pedig lehet rajtam ing, blúz vagy póló is ugyanabban a stílusban - és ezekhez, főleg az alsó részekhez külön cipők mennek. Nem vehetek fel vászoncipőt a szoknyához, nem vehetek fel bakancsot a bő szárú nadrághoz, stb. A legnehezebb dolog az öltözködésben számomra a cipő és az alsórész párosítása.


Bele lehet kötni, hogy "De ez a lányok döntése, ők is járhatnak mindig nadrág-póló kombóban!" és ez teljesen igaz, van aki ezt teszi. De az mit kap? Leszólják, mert fiús... Egyébként 20 pár tényleg sok, de ha megteheti... Nekem van egy bokacsizmám, egy topánkám, két sportosabb cipőm, bakancsom meg téli bakancsom a 2-3 ünneplő mellett és mindet kihasználom, nem ülnek porosan a szekrényben.

2016. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nekem nincs sok cipőm és utálok cipőt vásárolni, számomra egy rémálom... :(
2016. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. ennyi pár cipőm van, mégis hordom az összeset.

Sokféle stílusú ruhám van és mindegyikhez másféle cipő illik.

Másrészt másfajta cipőket kell felvenni hétköznapra, ünnepekre/fellépésekre, sportoláshoz.

Egy fiúnál nem annyira feltűnő,ha mindig sportcipő vagy bakancs van rajta.

Tehát szerintem praktikussági okokból van a nőknek ennyi cipője.

2016. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2-es és a 4-es hozzászólónak, praktikussági okból kifolyólag van több pár lábbeli a nők egy részének.

Viszont a kérdés lényege az lenne szerintem, hogy azoknak akiknek temérdek lábbelijük van és csak a töredékét használják, hogy nekik miért van annyi cipőjük, szandáljuk stb.

2016. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben a kérdés rosszul lett megfogalmazva, mivel a felszólítás (Csajok) szerint engem is kérdez, ugyanis "csaj" vagyok.
2016. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!