Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vegyek ha...

Milyen fürdőruhát vegyek ha nagyon kicsi a mellem és vékony vagyok? 14L

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) ha vékony vagy akkor ne francia bugyisat hanem rendes bugyival olyan felsővel ami rojtos de minimum mintás. Ha optikailag akarsz csalni kiccsi akkor van szivacsos melltartó de ne tul szivacsosat az már ciki. Rojtos mintás nyakba akasztós nálam bevált :)

20l

2017. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igaz én idősebb vagyok (jóval :D) de a paraméterek hasonlóak...nekem nyakba akasztós, háromszög alakú van.
2017. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
16 éves lány vagyok, 173 cm magas és borzalmasan vékony. Háromszög alakút vegyél normál bugyival. Nekem is ez vált be. Persze a háromszög jól fedje a melled, mert azzal nagyobbnak látszik. Legalábbis fiú osztálytársaim ezt vették észre (hogy nagyobb), amikor tavaly volt az osztály fürdőben. :) Nekem sokáig volt 75A-s mellem, bár most már kicsit nagyobb (75B). Sok sikert egy jó szín választásához!
2017. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Pár év múlva rájössz, hogy a világon semmit sem számít. Mindegy milyen, akinek tetszel, annak tundrabugyiban is. De még nagyon ráér. :)
2017. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazából olyat vegyél, amiben jól érzed magad, és kényelmesnek találod. Semmi értelme feszengeni egy olyanban, ami esetleg pár centivel nagyobbat mutat bárhol. Ha lekerül, úgyis kiderül az igazság, és közben meg nem voltál önmagad egész idő alatt!!!Megéri?
2017. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyberészes
2017. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!