Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általános iskolai ballagásomon...

Általános iskolai ballagásomon lapos vagy magassarkú cipőt vegyek fel? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagy problémám van.most ballagok el az általános iskolából.Elég kicsi vagyok.Mindössze 150 cm.Körülbelül fél éve vettem egy elegáns cipőt aminek nem nagy a sarka mindössze 1,5 cm.Az osztálytársnőim közül mindenki magassarkúban lesz.És így még nagyobbak lesznek mint én.Szerintem ki fogok lógni a "sorból",hogy kicsi leszek a többiek mellett.Szerintetek ezért érdemes venni egy magassarkú cipőt?

Kérlek válaszoljatok.


2010. máj. 12. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Picike vagy és ez bánt. Ők a cipőben még nagyobbak lesznek, ez is bántani fog. A nyolcadikos ballagás azt is jelenti, nagylány lettél, tehát szerintem magassarkú. Érezd egy kicsit nőcisnek magad. Lepd meg a többieket. Igaz, én már felnőtt vagyok, de emlékszem, mindig laposat hordtam, de ballagásra felvettem a magassarkút. Nem bántam meg. Laposban a többiek mellett kicsit "slampos" lettem volna. Ez a te napod, add meg a módját!
2010. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan cipőt vegyél fel, amiben nem esel hasra, mert mindegy hogy lapos vagy magas, ha elesel azt egy életre megjegyzi mindenki. Ezt gondolom nem akarod.
2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen eszembe nem jutott volna magassarkút felvenni a ballagásomra, pedig én is a legtöbb osztálytársamhoz képest eltörpültem. Kb nekem is 1.5 cm-es csinos cipőm volt akkor a lábamon, és cseppet sem éreztem emiatt rosszul magam.

Nem vagyok egy konzervatív alak, de szerintem ilyen idősen még felesleges magassarkú cipőket venned...

22L

2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy 14 evesen mar magassarkuban flangaltok nem az en dolgom, inkabb nem is mondok ra semmit...

Nekem is most volt a ballagasom(gimis) es en tornacipoben voltam, mintahogy sokan masok is. Eleve nem az a fontos, hogy hogy nezel ki, hanem a hangulat, hogy egyutt nottetek fel, evek mulva arra se fogsz emlekezni, hogy nadrag vagy szoknya volt rajtad.

Azt tanacsolom, hogy (azert ne tornacipoben(: ) lapossarkuban menj. Ott fogtok allni amig beszel az igazgato, alsobb evesek, stb... meg vonultok ossze-vissza.

Iszonyatosan elfarad majd a labad es fajni fog.

Mi a ballagason inkabb a praktikusra torekedtunk es senki nem vette eszre a ciponket, a nadrag eleve takarta.

jo ballagast, bye(:

2010. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Megfogadtam a tanácsokat és nem érdekel,hogy kicsi leszek mellettük.Legalább valamiben más vagyok mint a többiek:)

2010. máj. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!