Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » új barátnőm van aki nagyon...

új barátnőm van aki nagyon cuki. Viszont nem teljesen úgy öltözik ahogy én szeretném. Hogyan tudnám rávenni hogy hordjon harisnyát? 25f

Figyelt kérdés
Lányok tanácsa érdekelne.
2017. ápr. 7. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő nem akarja, akkor sehogy.

Mindenkinek megvan a maga stílusa, hogy mit szeret, miben érzi jól magát és amiről senki kedvéért nem fog lemondani, vagy változtatni.

Felhozhatod neki, hogy neked az úgy tetszene, de ha neki nem, akkor nem fogod úgysem rávenni.

2017. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Kerd meg ra. Ha nem akarja ennyi volt. Ennyit tudsz tenni ha csak nem akarod eroltetni, de az bunkosag. Az meg nem vagy ugye?
2017. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Javasolhatod neki, de ha nem szeretné, akkor ezt tiszteletben kell tartanod.
2017. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretnéd, akkor vesd fel neki és lepd meg vele. De ne várd el, hogy csak a kedvedért olyan ruhákat VEGYEN, amilyeneket te szeretnél. Ha neki is bejön, és veszel neki, mindketten jól jártok.
2017. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a leányzónak van egy csepp esze nem fog más kénye-kedve szerint öltözködni. Elvileg szereted, hát szeresd úgy ahogy van.
2017. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Hat szerintem eleg serto lehet egy no szamara, ha a pasija elkezdi kritizalni az oltozkodeset, mondvan hogy nem teljesen ugy oltozik ahogy o szeretne. Raadasul azt mondod uj kapcsolat.

Ha az en pasi lennel kb azt mondanam hogy el mesz te a f..ba!

Azt hord amit akar, amit szeret, es amiben jol erzi magat.

25 vagy, gondolom a cuki baranod sem 15 mar, ergo kialakult a sajat stilusa, sajat izlese...nem gondolod hogy kicsit korai meg nekiallni megvaltoztatni? Miert nem probalod inkabb elfogadni ugy ahogy van. Tenyleg ez lenne egy bimbozo parkapcsolat alapja? Vagy problemaja?

Szamomra ez felfoghatalan, hogy valaki ennyire felszines legyen.

Annyit tehetsz, hogy megemlited neki hogy szeribted milyen szexi ha valaki harisnyat hord, aztan ha akar neked tetszeni es neki is belefer akkor felveszi, meglep vele, de ha neki nem palya az altalad ahitott szerekes, akkor igy jartal. Ne probald ravenni sehogy!

2017. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
miért van az hogy a válaszok minősége időrendben csökken?:D
2017. ápr. 8. 08:55
 8/14 RoseTyler ***** válasza:
83%

Miért van az, hogy te meg viccesnek hiszed ezt a beszólást, közben pedig nem az?


Azon túl, hogy megemlíted neki, hogy te szereted, ha egy lány harisnyát hord, más egyebet ne tegyél. A harisnya viszont sokaknak egy macerás és kényelmetlen viselet, szóval ne nagyon reménykedj... max különleges alkalmakra. Amúgy szerintem gáz a hozzáállásod.

2017. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 RoseTyler ***** válasza:
90%
Semmi extra, csak a stílusod+hozzáállásod váltja ki. Ami intő jel kéne, hogy legyen számodra.
2017. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Hat dragam lanyok tanacsat kerted, nokent valaszoltam neked.

Megtisztelhedned a valaszolokat azzal, hogy a holgyeket nem "sracok"-nak hivod.

Es nem kell megsertodni a velemenyeken, meg leszolni a valaszolokat, de gondolom akinek ilyen cuki harisnyas barinoi vannak azok nincsenek hozzaszokva a hatarozott nokhoz.

Nincs ebben semmi indulat, 25 eves ferfi vagy, keresd meg inkabb gyorsan a golyoidat, noj fel, es gondolkodj el az ertekrendeden. Ha neked igy jo, reszemrol rendben van, nekem nem oszt, nem szoroz...nem nekem vannak ilyen sulyos dilemmaim ;)

2017. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!