Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a póló (link) ízléses vagy...

Ez a póló (link) ízléses vagy már túl nagy rajta a márkanév?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretem az olyan pólókat amin hatalmasak az adott márka logói vagy nevei.Az olyan pólók nem stílusosak,a visszafogottabb,ízléses pólókat szeretem.Szerintetek ez még az ízléses kategória vagy már túl sok?köszi előre is.


2017. ápr. 8. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez a póló eléggé "nagyzolós"..Még véletlenül sem visszafogott, ízléses- nekem tetszene is, de azért nem venném meg, mert itt kint ahol élek(Anglia) minden indiai ilyet visel, mert ők nagyon a márkára mennek. Minél nagyzolósabb, minél jobban látni a márkát azt ő nekik kell...:) Pl.ilyet is viselnek.

[link]

2017. ápr. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen pólóm, egyáltalán nem zavar, hogy ilyen nagy a felirat. Jól néz ki.
2017. ápr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen jól van elhelyezve. Nem látom túl nagynak, mert olyan, mintha egy minta lenne.
2017. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!