Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb lánynak a bikini vagy...

Teltebb lánynak a bikini vagy egyrészes fürdőruhát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nadrágból 38-40es méretet hordok, melltartóból 75D-t. 160 centi magas vagyok.

Mivel van egy gyermekem, így a hasamon látszanak a csíkok, és a fogyás miatt a combomon is.

Szerintetek nagyon gáz lenne így kétrészes fürdőruhát venni?


2017. ápr. 9. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bikini párti vagyok. Természetes, hogy idő kell míg visszaáll a korábbi alakod. Neked is jár, hogy a lehető legnagyobb felületen érjen a nap, a víz, a levegő.
2017. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Siman vehetsz fel bikinit szerintem

Nem lehet mindenki topmodell

Jo, van az a szint, amikor mar en is azt mondom, hogy nem kellene, de ez olyan 30 kilo plusz korul van szerintem, amikor jobb, ha osszefogja az embert az egybereszes egy kicsit

Mondom ezt ugy, hogy en 40 kilo vagyok meg magasabb is, mint te

De most egy kis plusszal nyugodtan vehetsz fel, plane, hogy szultel szoval teljesen ertheto, hogy nem tokeletes meg a tested, egy szava se lehet senkinek

A csikokkal meg vegkepp ne foglalkozz, azzal nem is lehet semmit csinalni

Sok korombeli is teli van striakkal, pedig nem is tulsulyosak

Es nem csak a hasuk... comb, fenek, felkar, mellkas

Nincs ebben semmi gaz

Termeszetes

2017. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja 18/l voltam
2017. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Magyarországon manapság szinte mindenki kétrészest hord, nálad sokkal teltebbek is, tehát nyugodtan felveheted te is, semmiképpen nem nagyon gáz. Viszont a legfontosabb az, hogy te jól érezd magad. Ha a kétrészesben inkább feszengenél, akkor sokkal inkább az egyrészest ajánlom, mert ugye a fürdésnél az a legfontosabb, hogy komfortosan érezd magad! Én amúgy egyrészest vennék a helyedben, vannak abból is nagyon csinosak, de ezt te döntsd el! :)
2017. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Idén most tutira egyrészest, olyan jók vannak. Én nem vagyok nagydarab, de egy jó egyrészest vadászok hónapok óta.

De ha te szeretnél bikinit, viselj nyugodtan azt, egyáltalán nem lenne gáz, azokból is vannak nagyon jók, ha a hasad zavar, vannak kifejezetten magasított derekúak is, csak azért mondom, hogy már második éve ismét nagyon divatos az egyrészes, és vannak nagyon szép szabásúak is, nem csak ezek a mamisok, ha esetleg az öreges stílus miatt lenne ellenérzésed :)

2017. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyrészes csak elégetni jó!


[link]

2017. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!