Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú bikinit ajánlaná...

Milyen típusú bikinit ajánlanátok egy 17 éves lánynak, akinek nagyon kicsik a mellei, ellenben széles a csípője, a hasán van némi fölösleg, a combjai is vastagabbak, és rövidek a lábai?

Figyelt kérdés
Képeket is nyugodtan linkelhettek.:)

2016. máj. 3. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Felül színes minél feltűnőbb, díszes, rojtos stb. Bugyiban pedig fekete sima szabású.

Így a felsőtestedre irányíthatod a tekinteteket.


[link]

2016. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Viszont a felsőtestemmel az a gáz, hogy kicsik a melleim...
2016. máj. 3. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kis mellű lányoknak általában olyasmit ajánlanak, ami optikailag megnöveli a melleik méretét, vagy eltereli azokról a figyelmet. Jó lehet erre egy középen megkötős felső, szivacsos melltartó, redőzött vagy fodros, pánt nélküli bikini.

Ha rövidek a lábaid olyan alsó részt érdemes választani, amitől hosszabbnak tűnnek. Ha magasan van kivágva az segíthet.

A némi fölösleg sok mindent jelenthet. Ha valóban csak egy kicsit, akkor nyugodtan hordj olyan külön részest, mint amilyet javasoltam, ha viszont sokat, akkor érdemesebb egybe részest választanod, hogy takarja a kényes területet.

2016. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kb. 5 kg-ról van szó, és max. 2x megyek strandra egy nyáron (pont a fent leírtak miatt), így nem szívesen vennék egyrészest, a korombeliek többsége kétrészest hord.

Egyébként köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi! :)

2016. máj. 3. 20:45
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Ha mindenáron ragaszkodsz a kétrészeshez, akkor szerintem ilyesmi fazonokban érdemes gondolkodnod:

[link]


[link]


[link]


Felsőrészből tarka mintásat válassz, alsóból egyszínű sötétet.

2016. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyébként ciki az egyrészes fürdőruha, de akár tankinit is hordhatsz :) én is ilyet hordok és senki se nevet vagy szól be

Szerintem ez egy rossz érv a strand ellen. Ha nem érzed jól magad fürdőruhában, akkor a parton hordj strankendőt ruhaként. Ismerek hasonló alakú lányokat, és a megfelelő bikiniben nagyon csinosak.

De a legfontosabb, hogy jól érezd magad :)

2016. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
tangásat,hogy kihangsullyozza a seggét.
2016. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Semmilyet a leirtak alapján
2016. máj. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8, az elmúlt 5 évben egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam strandon, pontosan az olyan f***fejek miatt, mint amilyen te is vagy.

Most is csak azért tettem fel a kérdést, mert úgy volt, hogy megyek táborba, de úgy alakult, hogy mégsem.

És bár én gyenge jellem vagyok, inkább nem megyek strandra, hogy ne lássanak az emberek (na, nem mintha bárki is nézne), de mi van azokkal, akik túlsúlyosak? Esetleg nőknél terhességi csíkjaik vannak, vagy narancsbőrösek? Egyszer láttam egy férfit, neki zöld foltok voltak végig a lábain. És az ilyen tökéletlen emberek is járnak strandra. És tudod mit? Jól teszik! :)

Majd pont az olyan degenerált emberek miatt, mint amilyen te is vagy mondjanak nemet a gyerekeiknek, akik csillogó szemekkel kérlelik őket, hogy menjenek strandra?! :)

Mellesleg megnézném mennyire vagy te jó nő/jó pasi.:D

Mert te lehet annak érzed magad, de ne feledd, hogy mindenkinek más az ízlése, és a szépség relatív.;)

2016. máj. 19. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
B@sszálki az utolsó kommentelővel és járj strandra.
2016. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!