Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik jobb ruhabolt? H&M...

Melyik jobb ruhabolt? H&M vagy Tally Weijl?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a H&M. A Tallynál sajnos már jó pár éve a 14 éves tumblis lányok a célközönség, iszonyú gagyi és túlárazott az összes cucc. Pedig régen lehetett sok jó ruhát találni.
2017. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én jobban szeretem a H&M-et, divatosak a ruhák és az ár is elfogadhatóbb. A Tally Weijlben már merészebb, szexisebb ruhák vannak, de ízlések és pofonok, lehet hogy ott is van olyan, ami tetszik. :)
2017. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Tally Weijl, a H&M manapság eladhatatlan ruhákat gyárt, eléggé elavult
2017. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A H&M ben lehet jó ruhákat kapni. Igaz nem 5 ftért de ott vannak ruhák férfiaknak és nőknek .
2017. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kár is összehasonlítani a kettőt. egyértelműen a H&M jobb.a tallynak kicsik az üzleteik, és csak "felnőtt" nőkre gyártanak ruhát, vagyis inkább a tinik a cél közönség. nagyon kicsik a méretezéseik, én magas vagyok és sosem találtam ott olyan ruhát ami ne lett volna rövid rám. férfi, és gyerek ruhák, valamint fehérneműek nincsenek, csak 1-2 kiegészítő. a minősége is silány, ehhez képest sokszor drágább, mint a H&M. az üzletek meg kritikán aluliak, üvölt a zene, mindig a legbunkóbb és legellenszenvesebb csajokat sikerül megtalálni eladónak, az öltöző fülkék sötétek és egy kis sz**r tükör van benne, a világítás meg olyan, hogy minden pattanást és hájat kihangsúlyoz az emberen, egyszerűen rosszul érzem magam abban a boltban - épp ezért messziről elkerülöm.
2017. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!