Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten Marvel...

Hol lehet Budapesten Marvel szuperhősös pólókat venni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tájékozott a fővárosban, de mivel itt tanulok, sok embert láttam sétálni, tömegközlekedni, és sokan viseltek Hulkos, Amerika Kapitányos, Rozsomákos pólókat, amik nekem is nagyon bejönnek. Szeretném tudni hogy pontosan hol lehet ilyen pólókat venni. (Boltnév, utcanév esetleg megközelítés). Előre is köszi.
2010. máj. 13. 11:34
 1/1 nami92 válasza:

Érdekes, hogy még senki sem írt, pedig a westendben (!) van egy bolt, ahol van (bár a nevéből nem venné le egyből az ember, hogy itt ilyen is van):


Videojatekbolt.hu a nevük, honlapjuk is van. Mi mondjuk a Walking Deades pólóért jöttünk barátnőmmel, de láttam marveleset, batmeneset is, sőt, egy csomó kütyü is van :D

2015. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!