Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem pitiség ha...

Szerintetek nem pitiség ha veszel egy kabátot egy plázás ruhaüzletben és nemadnak hozzá szatyrot csak ha fizetsz 70 ftot? C&aban ez az új módi

Figyelt kérdés
C&a
2017. ápr. 11. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem pitiség, hanem környezettudatosság. A jobb boltok manapság így próbálnak ösztökélni arra, hogy ne terheld minden egyes vásárlásnál újabb nejlonszatyorral a Földet, hanem vigyél magaddal otthonról szatyrot.
2017. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor 1500-ért kéne adniuk.

Amúgy meg jó, ha 5 Ft-ot ér.

2017. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem felháborit és ahogy hallottam másokat is a boltban. Azért ez gy plázás üzlet ne legyen már enniyre piti.

Egyébként meg pont hogy a nevesebb üzletek pl gucci, lv, vagy a guess és akármelyik plázas üzlet is ad szatyrot. A kínaiban szokás a 10-20 ft elkérése meg tesco auchan. De még a tescoban is adnak ha a ruhaosztály pénztárán fizeted ki. Ez semmi más csak pitiskedés. Nem baj többet nem vásarolok ott.

2017. ápr. 11. 19:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Na meg előttem egy nő pont visszavitt valamit azt meg kifogásolta a nő hogy ételszagu a ruha. Na most ha simán begyűri valaki az új cuccot a tasijaba amibe mondjuk az ebédje is van meg szép hogy kajaszagu lesz azt visszacserélinés kikerül a boltba a polcra. Vagy mondjuk az edzőcucca közé vagy akárhova rakja be ahol van hely. Én is pl az edzőtasimba gyömöszöltem he még sem jó akkor az izzadságozt atvett holmit újra kipakolják? Higiéniai kérdéseket is felvet. Anyam mondta vigyem vissza holnap de lehet vissza is viszem
2017. ápr. 11. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Környezettudatosság, pont ahogy az egyik válaszadó írta. Legközelebb vigyél magaddal táskát, vagy ne sajnáld azt a pár tíz forintot.
2017. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a kornyezettudatossag egy kamu hulyxxxeség. Piti dolog és kész. Inkább tennének rá egy százast minden ruha árára.

Egyébként a vállfákat meg dobozszám dobálják a konténerbe szemétnek , akkor hol a környezettudatossaga a c&a nak? Holnap visszviszem a kabátot addig pácolom az edzőcuccom al :-) majd valaki megveszi :-)

2017. ápr. 11. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a nagy kornyezettudatosságot, akkor adjanak papír táskát
2017. ápr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
az ilyenek miatt mint te... mer szerinted nem pitiség a büdös kabátot vissza vinni? akkor minek vetted meg te böszme
2017. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azert vittem vissza mert így tüntetek a pitiség ellen. Meg is mondtam a nőnek hogy ez miatt hoztam vissza, mondta sajnos sokan nehezményezik de ő nem tud mit csinálni mert ez van kiadva. Sőt most 1 db szatyra sincs csak majd 18 án kapnak. És mások is haborognak,

Egyébként a papírzacsko ingyenességét szüntették meg. Már egy ideje papirszatyrot adnak nem nejlont ezért is furcsa mert az sokkal környezetkímélobb ha már itt tartunk.

Lassan majd ott tartunk hogy ha zsemlét akarsz venni ahhoz is vagy vigyél szatyrot vagy vedd meg 5 ftért a zacskót :-))

2017. ápr. 12. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy ilyen pitiánerek. Ritkán veszek ott bármit is, de feltűnt korábban, hogy a Tesco mellett az egyetlen hely, ahol megkérdezték, hogy kérem-e a vállfát is a ruha mellé.
2017. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!