Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek és mit...

Hogyan öltözködjek és mit vegyek fel ami jól állna?

Figyelt kérdés

Nagyjából 168-170 centi magas vagyok a magam kis 52-55 kilójával, az izomcsoportjaimat szabadidőmben (péntek-vasárnap) tudom növelni mivel suli után 6 órakor már nincs nagyon kedvem :D (igaz nem nagyon látszik rajtam mert a kondira készülök fel :P). Öltözékem mindig farmer, egy random póló és sportcipő. Úgy érzem hogy nem a legdivatosabb, eddig nem érdekelt de most elkezdett érdekelni a dolog. Mit ajánlanátok ezzel a magassággal és súlyal?

16/F



2017. ápr. 13. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez rosszul kezdődik! Nézz szét média felületeken, és válogass olyat ami tetszik. Hiába ajánl itt bárki bármi konkrétat, ha nem illik hozzád, vagy nem áll jól rajtad! Magadnak öltözködsz nem másnak! Lehetőleg ne olyan darabokat válogass össze amiket már ezer emberen láttál!
2017. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszul fogalmaztam, közösségi felületekre gondoltam. Instagram, facebook, tumblr és kitudja mi még. Ha tényleg nincs semmi konkrét elképzelésed vagy irányvonalad, keress néhány embert akinek tetszik a stílusa, és less el egy-két dolgot. Ha végképp semmi ötleted, írd be youtube-ra: streetwear, outfit, vagy hasonlók. Rengeteg videós foglalkozik ezzel, ott valószínűleg találsz valami megfelelőt!
2017. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!