Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 42-es lábra hol kapok női...

42-es lábra hol kapok női alkalmi cipőt Budapesten? Lécci címet is mondjatok

Figyelt kérdés

14.l vagyok és kb mennyiért?? és itt milyen fajta cipők vannak mármint van valami divatos is mert én eddig neten csak olyan üzeleteket láttam ahool ilyen "nagyi" cipők vannak.

deichmant NE írjatok!


2010. máj. 13. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nemtom h hol laksz de én a 14 ker.be lakok és ott van a háda mindenfajta cipő van benne és akkorák csajoknak is magassarkú meg rendes női cipők.Onnan tudom, hogy anyuval mindig megyek és ott válogat csak neki 36-os és... XD nah szal a nagy lajos király útja nem messze az erzsébet királyné útjától :) és kilóra adják 2ezer nemtom mennyi több mint 2000 de csak 2-300 forintal remélem tudtam segíteni jah és nemtom h a többi hádába mekkorák de itt nagyok xD
2010. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!