Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők. Ti megtennétek a...

Lányok, nők. Ti megtennétek a párotok kedvéért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párom arra kért, hogy zokni helyett harisnyát hordjak. Azt mondta jobban tetszik neki benne a lábam, meg nőiesebbnek tartja ha az van rajtam. Igazából nincs is ezzel gondom, többségben így is harisnyát hordok, szóval nem gond, csak picit meglepett. Nem gondoltam hogy ilyen apró részletre is figyel :)

Ti hogy állnátok egy ilyen kéréshez, simán belemennétek, és lecserélnétek harisnyára a zoknit a párotok kedvéért? :)



2017. ápr. 14. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is sok esetben hordok inkább harisnyát.Szerintem egyrészről nagyon kényelmesek,másrészről pedig nagyon jól néznek ki mindenféle ruhával.Amíg nem jönbe a nyár,a rövidnadrágos idő addig simán járnék abba.
2017. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De ő nem csak arra gondolt, ha ruhában vagyok akkor vegyek fel harisnyanadrágot. Hanem úgy alapból ha nem mezítláb szeretnék lenni, akkor ne zoknit húzzak hanem harisnyát. Pl nadrág alá térdharisnyát, vagy titok zokni helyett titok harisnyát stb. :)
2017. ápr. 14. 17:09
 3/15 anonim ***** válasza:
De csak harisnyazoknira vagy rendes harisnyanadrágra kéri?
2017. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az neki mindegy rámbízza hogy milyet veszek fel. Onnan indult a dolog hogy tegnap nadrágban voltam és ilyen volt a lábamon:


[link]


És erre mondta hogy szeretné ha inkább ilyenkor ilyet vennék fel:


[link]


Szóval nadrág alá térdharisnyát vagy titokharisnyát, szoknyához harisnyanadrágot vagy combfixet.

Azt mondta az mindegy hogy mikor melyiket, csak ha veszek fel valamit akkor az ne zokni legyen hanem valamilyen harisnya.

2017. ápr. 14. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit harisnya fétises a párod, pedig a titokzokni is harisnya szerű, úgy látszik a műszálas izgalmasabb neki.
2017. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

nagyon ráèrtek!

húsvètra már kèsz van minden?

2017. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Lol nem
2017. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is úgy hangzik mintha harisnyafétise lenne, ezzel nincs baj természetesen, bár ezt neked kell elfogadni. :)

Ha szeretem a páromat és a saját komfortzónámból ezzel nem ránt ki, akkor megtenném érte (értem ez alatt hogy ha neki a kivágott felsők tetszenek egy nőn, nem fogom felvenni a kedvéért mert nem az én stílusom). Szóval ha alapból szereted a harisnyát és nem zavar a párod különösebb vonzalma ez iránt, akkor a kedvére tehetsz ezzel az aprósággal.:)

2017. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem ker nagyot mert ha megnezzuk egy harisnya kenyelmesebb es jobb komforterzetet nyujt mint egy vastag zokni es elegansabb is.

Nalunk a parom szoktatott ra foleg telen ,de erdekes viszont hogy O nem szereti meg ha kertem ra akkor sem viseli, igy En hordom helyette is. :))

2017. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
hát így ezzel lenne vége a kapcsolatnak nálam, ha meg akarna változtatni. akkor keressen egyből olyat, aki megfelel neki, ne engem cseszegessen :D semmit se változtatnék magamon senki kedvéért :D
2017. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!