Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a férjetek évek óta kérleln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek évek óta kérlelne, hogy feküdjetek le előtte egy nővel, de nincs meg bennetek a hajlam, megtennétek a kedvéért?

Figyelt kérdés
Minden egyéb tekintetben példaértékű férjről van szó, egy ilyen furcsa fétissel.

2014. márc. 3. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A szex KÉT ember intim magánügye. Csak azt szabad és csak az jó, ami mindKETTŐtöknek jó. Ezt neki is figyelembe kell venni. Ebben nem lehet kompromisszum.
2014. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül sem....
2014. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez teljesen normális kérés, miért nem akarod megtenni?
2014. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
,de szerintem idővel ha nagyon vágyik rá úgyis megfogja oldani ,h 2 nőt lásson épp azt csinálni
2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
# 3 Mi normális ??? Ezt nem értem ezek szerint a homoszexualitás már ennyire elfogadott lett itt Magyarországon? Mert eddig nem ezt vettem észre pl ha srácról van szó...Ez pont ugyan olyan melegség mintha 2 csóka csinálná egy csaj előtt.
2014. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy csak akkor, ha lefekszik előtted egy férfival. Csak hogy megértse a dolgot.
2014. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen kérésénél elhagynám.

Legyen benned már tartás, példaértékű mi?

2014. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem te teszed meg nekki akkor masal éli ki a fetiset.

Lehet hogy még jo is lesz nekked.:D

2014. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas,hogy ilyenre kér!Kivágnám a francba,mert egyértelmű,hogy téged nem szeret.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én férj vagyok, és többféle ötletet dobtam fel már otthon.

És az lett megvalósitva ami mindkettőnk szerint rendben volt.

Eszembe sem jutna kérleléssel (gyakorlatilag) kényszeriteni olyasmire amit nem akar a feleségem.

Szerintem ne tedd meg, ha nem akarod, és nem szeretnéd. Csak akkor, ha te is benne vagy, és legaláb egyszer szeretnéd kipróbálni a dolgot. Tehát ne kényszerből tedd, akárm ilyen finoman (kérleléssel) is teszi.

Tőle meg alap, hogy tiszteletben tartja a te akaratodat.

2014. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!