Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Pasinak rózsaszín...

Lányok! Pasinak rózsaszín öltözet?

Figyelt kérdés
[link]

#divat #pasi #rózsaszín #Cayler & Sons
2017. ápr. 14. 18:08
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Csak ha jól áll.
2017. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Inkább ne
2017. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Homár.
2017. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Férfiaknak nem ildomos eltérni az etalontól, kipróbálni vmi újat, csak a bejáratott 2-3 szerelésben lehet férfi, minden ami nem farmer, és nem vászon, vagy szabadidő ruha az már homis; rózsaszínű holmi=búza, bőr, műbőr nadrág=búza, leggins típusú, fényes nadrágot végképp felejtse el,mert búzás.

(a fülbevalót, karkötőt engedik csak vmiért az nem búzás).

2017. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem van, akin jól néz ki (pl. a fogorvosom szokott rózsaszín ingeket hordani és én nekem kifejezetten tetszik rajta). Mondjuk vannak olyan árnyalatok (pl. a ciklámen és az ahhoz hasonló sötétebb, erősebb rózsaszínek és az ilyen nagyon pink, babarózsaszín árnyalatok), amik szerintem nem túl előnyösek, de mondjuk az ilyen visszafogottabb púderrózsaszín, barackosabb árnyalatok beleférnek. Biztos az is számít, hogy alapvetően milyen a pasi kisugárzása, testalkata, személyisége stb., szerintem egy próbát megér. Ha neked tetszik az összhatás, jól érzed magad benne, akkor annyira nagyon nagyon rossz nem lehet.
2017. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez sem újdonság amit az 5-ös ír, jó pasin minden jól nézhet ki, akár a rózsaszín is, akár a szoknya is. Ha átlagos pasi, akkor bármi ami eltérő jelen esetben rózsaszínű póló, az búzás, és igénytelen.
2017. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín tetszik a pasikon, ez a szett viszont gáz.


Egyébként nőtársaktól többnyire azt hallom, hogy a rózsaszín jól áll a férfiaknak, ízléses mennyiségben egy jól megválasztott árnyalat nyerő, viszont a pasik nagyon utálják valamiért.


Exemnek is mondtam, hogy vehetne fel, jól állna neki. Közölte, hogy nő rokontól kapott egy inget, de ő fel nem veszi mert milyen má', hogy férfiként rózsaszínt hord....

Pedig egy szép színű, jól szabott, minőségi drága darab volt.

2017. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan szep kreol borod van mint a modellnek akkor simán,viszont akkor is tudni kell viselni.
2017. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát......
2017. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt időszak, amikor a rózsaszín maszkulin színnek számított (mint ahogy eredetileg a magassarkú is férfi viselet volt). Van is módja, hogy jól álljon férfinak a szín. Ami a képen látható viszont nem az. Ami a képen látható, az bármilyen színben idétlen.
2017. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!