Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőválasztás nyárra?

Cipőválasztás nyárra?

Figyelt kérdés
Cipőt szeretnék vásárolni, de bőr cipőt inkább, láttam egy céget természetes bőrből készítenek cipőket azon gondolkodom vagy esetleg adidas/nike de ezek műanyagból készülnek? Megéri az adidas/nike vagy inkább bőr cipő?

2017. márc. 25. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nike és adidas is bőr, persze vegyítik műanyaggal, de ezekbe nem rohad bele a lábad, van olyan fazon is aminek szinte csak a talpa műanyag...
2017. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és kicsit hajlamos az izzadásra, melegben szokott izzadni és olvastam bőr cipő ajánlott műanyag helyett és azért kérdem... Egy Nike Revolution 3-at néztem ki jelenleg.
2017. márc. 25. 16:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Decathlon oldalról esetleg vélemény? eredeti cipők vannak ott? Adidas,nike-ra gondolok.
2017. márc. 25. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem eredeti cipőktől a kínaipiacon tarts, ne a Decathlonban...


Nike Revolution 3 pedig egy gramm bőrt nem tartalmaz, a bőr cipő az bőrből van bármennyire is meglepő. Erre ránézel és látod, hogy minden csak nem bőr.


Lábszag/izzadás meg bármilyen cipőben lehet, inkább a higiéniára kell figyelni, mindig csak tiszta zoknival hordod, jól megmosod a lábad stb. Ja és természetesen pamut zokni.

2017. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél tényleg nem bőr, de izzadni se fogsz benne különösebben mint egy bőrcipőben, sőt mivel ez sportra van kitalálva talán még jobb is, azért ha legalább 15ezret költesz egy cipőre abba már nem fog belerohadni a lábad.
2017. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Nike mellett döntöttem.
2017. márc. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!