Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert tema az masoknal, hogy...

Miert tema az masoknal, hogy nem sok ruha van, amit egyetemen hordok?

Figyelt kérdés

Van 3 farmerem, 2 szoknyam, vagy 6 teli egyberuham es vagy 6 nyari, vagy 15 top, 6-7 blezer, 5 poncho, 5 hosszuujju felso.

Egyszer megemlitette az egyik csaj a masiknak hogy neki sokkal tobb ruhaja van, mint nekem, es nem erti, hogy miert jarok mindig ugyanazokba.

Nem ertem, hogy miert kellene meg ennel tobb cuccom legyen egyetemre, a masik meg az, hogy inkabb szebb es kevesebb ruhat hordok, mint tobbet, de ilyen semmilyen stilusut.

Miert tema ez egyalatalan az egyetemen? Minek kell ilyesmikkel foglalkozni?


2017. ápr. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert nincs jobb dolguk. Ez egyáltalán nem kevés, és ha jól kombinálható, akkor változatos is lehet.
2017. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjad. Nem érdemes ezen rágódni.

Amúgy nekem sincs sok ruhám, de én általában kiegészítőkkel variálok.

2017. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert élettelen gyökerek, akik egyetlen örömüket abban lelik, ha kifikázhatnak másokat, és még felszínesek is. Ne foglalkozz velük.
2017. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom... Nálunk az egyetemen a tanulás a téma
2017. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szokj, hozzá az élet ilyen. Később is kapsz majd beszólásokat.


Szerintem nincs kevés ruhád, főleg ha jól kombinálhatóak.

2017. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem kevés, főleg hogy ennyi egyberuhád van. A 6-7 blézer pl. nekem már sok lenne és hosszúujjú felsőm egyáltalán nincs, nadrágom viszont van vagy 6. Embere válogatja hogy kinek miből van többre szüksége. A másik, hogy ha valaki kolis vagy albiban lakik, nem tarthat ott állandóan egy gardróbnyi ruhát.

Aki pedig ilyeneken fennakad még egyetemen, az nem lehet egy fejlett életforma. Nekem a gimiben voltak ilyen osztálytársnőim, csak a ruhákról lehetett velük beszélgetni. Egyetemen vagy nem voltak vagy elkerültek :D

Tojd le őket, semmi közük hozzá.

2017. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!