Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valahová be lehet adni használ...

Valahová be lehet adni használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Valahová be lehet adni használt ruhákat úgy, hogy kapjak értük egy minimális összeget? (Pl Háda vagy bármilyen turis üzlet).

Ha minden kötél szakad akkor beviszem adományboltba, csak vannak köztük olyan ruhák, amiket nem is hordtam, szóval használatlanok, és némelyik nem volt olcsó, ezért szeretném egy részét legalább visszakapni, mert minden nagyon jó állapotú. Neten nem sikerült eladnom.


(BUDAPEST)



2017. ápr. 16. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

H&M?

Milyen márkák?

2017. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagy gondot okoz, arra gondoltam - a szebbeket - a Jófogáson meg lehet hirdetni, nem tudom mennyire sikeres és eléggé munkás (fotó, hirdetés, találkozás...) ezen felül az Adománybolt marad :(

Bárki bármit tud legyen kedves jelezni!!

2017. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jófogáson még sosem adtam el semmit sajnos. Facebookos csoportokban már sikerült ezt-azt, de még így is sok mindenem van. Hirdetem a gardróbcserén is de ott sem sok sikerrel.

Egyébként leginkább noname márkás, vagy kevésbé híres márkás cuccaim vannak.

2017. ápr. 17. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek köszönöm a - saját kérdés - válaszát :)

Nekem sem sikerült eladnom a jófogáson, de mivel vettem itt, biztosan bejöhet...

2017. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!