Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid esküvői ruháról mi a...

Rövid esküvői ruháról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ilyesmiről:

[link]


2017. ápr. 17. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

De gyönyörű😍 nagyon szép😍

De ha te vagy a menyasszony akkor nem neked való :(

2017. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ennyire rövid nem való esküvőre.
2017. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel nem tetszik, esküvőre nem venném fel, de ha te ebben érzed magad kényelmesen, akkor nincs értelme nagy ruhának, amiben csak szorongasz és feszélyezve vagy:) A kisugárzás miatt ezzel jársz jobban. A Te napod, nem pedig a vendégeké.

Anyukám pl nadrágkosztümben volt. Nekem az sem tetszett, de ő úgy érezte jól magát. És ez a lényeg:)

2017. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha menyasszonyként veszel részt az esküvőn akkor borzalmas ez a ruha,mert igazából ez nem is esküvői hanem csak egy sima fehér kisruha.Ha pedig vendég leszel akkor meg nem ajánlott,mert esküvőre elvből nem veszünk fel fehéret.
2017. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
ez nem esküvői ruha
2017. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már sokféle menyasszonyi ruhát, de mivel elég alacsony és vékony vagyok, mindegyik (főleg a nagy szoknyájú, abroncsosak) borzasztóan álltak rajtam, "elvesztem" az ilyen hagyományos menyasszonyi ruhákba. A bokáig vagy az alá érő szoknyás ruhákban egyébként is minden pillanatban azt érzem, hogy rálépek és hasra esek. Ezért gondoltam ilyesmi rövidebb (ennyire azért nem rövid) ruhára, mert kényelmesebbek és ilyenekben magabiztosabban mozgok.
2017. ápr. 18. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi a bajom vele hogy olyan snassz, alig van tajta dísz főleg közélen de mondjuk gyöngyökkel vagy hímzéssel meg pl hátul egy áttetsző hosszabb résszel már jó kis ruha lenne.
2017. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez pl jobban tetszik, nem túl csicsás de azérr nem hétköznapi, nem is hosszú de jó kiegészítőkkel fehérben akár el tudnám képzelni egy esküvőn bár biztos nem mindenkinek tetszik. [link]
2017. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

De való esküvőre a rövid is... emberek olyan begyöpösödöttek ne hallgass senkire. Az én véleményem akkor (ha már ennyire bigottak vagyunk) szerintem abroncs nem való esküvőre...

Vicces és felháborodást félretéve, ha olyan a társaság még lila esküvői ruhát is felvehetsz.. ha sok a vidéki nénike közte, lehet kapsz megjegyzéseket, de alapvetően úgyis a személyiség a döntő. Ha illik hozzád, nem fognak csodálkozni. Szép lábakat meg meg lehet mutogatni. Még mindig jobb szerintem a rövid szoknyás menyasszonyi ruha mint a nagy szoknyás ruha vs kiesik mindjárt a mellem a ruhából kombó... mert az ízléstelen.

2017. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez meg mindig nem esküvői ruha.
2017. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!