Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az orrvarrásos, testszínű...

Az orrvarrásos, testszínű harisnya gáz?

Figyelt kérdés
Olyan helyre megyek, ahol le kell vennem a cipőm, és nem tudom, hogy ez mennyire számít cikinek. Ha nagyon, akkor zoknit veszek fel. :D
2017. ápr. 18. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nejlonharisnya.
2017. ápr. 18. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem az, ha mondjuk eleve nyitott orrú cipőben lennél akkor lenne gázosabb. Bár ha téged zavar miért nem szerzel be egy orrvarrás nélkülit előtte? :D Vagy nincs időd?
2017. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt időm, de legközelebbre már veszek megfelelő harisnyát. Végül is, szerintem csak én éreztem kicsit nem odaillőnek. :)
2017. ápr. 18. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat csak harisnyaba eleg fura! Olyan mintha mezitlab lennel.

Engem mindeg zavart ezert vagy feketet vettem fel vagy zoknit.

2017. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki észreveszi az orrvarrást azelőtt kalapot emelek! Az orrerősített harisnya az már más, de szerintem egyik sem ciki! Elvileg nő vagy, és ez egy női ruhadarab. Én nem szoktam emiatt kínosan érezni magam!
2019. jan. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!