Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondogatják mostanában...

Miért mondogatják mostanában sokan hogy a testszínű harisnya igénytelen meg gáz? Mitől az? :S

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 22:00
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
Szerintem gázul néz ki. Semmi funkciója. Magában nem vagy csak alig melegít, fénylik, csúszik össze-vissza, vagy éppen tapad, hat árnyalattal sötétebb tőle a lábad, vagy éppen szürke... Ruhához vagy semmi, vagy ha mindenáron harisnyát akarsz, legyen fekete. Nadrág alá meg vannak kényelmesebbek.
2015. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem és sok ruhához passzol is. Meg munkahelyen szoknyahoz kötelező harisnya és test színű visszafogottab
2015. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

vannak munkahelyek, ahol nem is mehetsz csupasz lábbal dolgozni. lehet hogy fekete nem illik a szoknyához. és ugyanúgy lehet venni nem fényeset, és nem sötétet is belőle...

amúgy öregesnek szokták mondani azt a harisnyát, mert nagymamák hordják, és barna.

2015. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

szerintem hülyeség amit írtál.

a ballagasomon nem vettem fel harisnyát mert csúszkalt a nagassarkuban. hát én voltam így egyedül, kitunt a labam a sok mu láb kozul. szóval megbantam. de hétköznapokon nem viselem. nyáron nem hordom. ha hideg van nadragot veszek fel, vagy vastag fekete harisnyat.

2015. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert a legtöbb embert taszít a nylon, a mű, de szoknyához sokszor illő felvenni, főleg ilyenkor, nyáron pedig tényleg ciki.
2015. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is utálom, de a munkám miatt nem vehetek fel szoknyát anélkül. Sokat keresgélek és a legtermészetesebbet próbálom megvenni. Egyre inkább újra divat lesz a nejlon fekete harisnya.
2015. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
ugyan már... mennyi mű dolgot vesznek fel, kennek magukra az emberek. de pont a nylon harisnya az, amit így fikázni kell. :D
2015. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
nem gáz és nem igénytelen a testszínű harisnya nekem nagyon be jön sőt nagyon szép
2015. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
18%

Véleményem:

1./ testszínű boka harisnya ---> hányás, undorító, full gáááz

2./ testszínű térdharisnya --> ha kötelező valahova és meleg van, de hosszú szoknya vagy boka nadrág van rajtad ---> elmegy

3./ testszínű harisnya nadrág ---> lásd 2., bár bugyi nélkül hordva még izgalmas látvány is lehet

4./ testszínű combfix (esetleg finoman anyagában minta) --->totál szexy, baromira menő

2015. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekunk meg van adva,hogy munkahelyen,gyakorlaton kotelezo a testszinu harisnya.:)

14L

2015. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!