Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan miért a naptárat nézik...

Sokan miért a naptárat nézik öltözködésnél nem az időt? Attól hogy április van még őszi az idő.

Figyelt kérdés
A sztorim annyi hogy ma beszéltem egyik osztálytársammal arról mit veszek föl holnap én meg mondtam h szerintem szoknyát meg a csizmám erre ő elkezdi hogy de áprilisba csizmát ne vegyek már. Én meg nem értem basszus most sincs meleg de holnap meg még hidegebb lesz meg még esőt is mondanak és mxium tíz fokot ír hosszánk az időkép de akkor is azzal jön hogy áprilisban már senki nem hord csizmát. Eztmost mért kell? Ősszel sokkal melegebbe már mindenki csizmába futkos mert hogy ősz van most áprilisban meg tíz fokban már ciki a csizma.
2017. ápr. 18. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
irigylem a problémáidat!
2017. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egész héten csizmás, télikabátos idő lesz, én már ma [link] csizmában és ilyesmi [link] kabátban mentem dolgozni
2017. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!