Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 20 fokban lehet...

Szerintetek 20 fokban lehet már rövidnadrágot hordani? Általában április felétől szoktam abba járni de idén már most elég jó idők vannak csak senkin nem látok és nem tudom mi lenne mások reakciója.16F

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Elbújik a nap, jön egy szellő fázni fogsz. Attól is függ, mennyi időt töltesz kint. Ha csak leszaladsz a boltba vagy valahova míg pont jó idő van, akkor mindegy. Ha késő délutánig nem érsz haza akkor kevés lesz.

Nem tudom merre laksz, de Pesten max 19 fokot írnak és szombattól 13-10 fokokat, szóval én még biztosan nem erőltetném.

2017. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fázós, simán felveheted. Az időjáráshoz kell öltözni, nem a naptárhoz.
2017. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Lehet!

Vegyel ala harisnyat!

2017. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az Eszter utca környékén laksz? Ott rendszeresen látok egy srácot nagyon lengén öltözve :).


Ha te nem fázol, akkor hordd nyugodtan.

2017. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

peesze , de 2 nap múlva 10 fok lesz...akkor meg nagykabátba legyèl.

bírom mikor valakinek nincs átmeneti ruhája, csak tèli meg nyári.a nagykabi után jön a hawaii gatya. megunja a tèli ruhákat , koszos mind , nem baj már lehet felvenni a rövidgatyót.

ez annyira ne is haragudj, de számomra csöves hogy az elmondhatatlan. nincs ruhád vagy mi?

2017. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5Nagyoon egyetértünk!20fokvan elmész rövidnadrágban,aztán délután kicsit beborul és rögtön fázni fogsz,jó,hogy nem szandálban szeretnél már rohangálni.
2017. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Elég sok embert láttam ma napközben Budapesten rövidnadrágban.
2017. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
25 fokot mutatott a kinti hőmérő errefelé, sok srácon láttam rövidnadrágot. Szerintem ha meleged van, annak megfelelően öltözz. Nem mások fognak izzadni-fázni, hanem te, szóval gondoljanak, amit akarnak.
2017. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy gondolod én a telet kabát nélkul végignyomtam a nénik meg csodálkoztak a medve bunda alatt. Ha láttok valakit nálam nyáriasabb ruhábba akkor kész itt a nyár
2017. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!