Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsi mellekkel hasznal...

Nagyon kicsi mellekkel hasznalhato szilikonos melltarto?

Figyelt kérdés
Szerintem az en "meretemben" tuti nem, de azert kivancsi vagyok :D ha mar allandoan a kepembe nyomjak (persze giga cicikkel reklamozva)
2017. ápr. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugy tudom az ilyen melltartoba kell a cici
2017. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz: a pánt nélkülire, vagy arra amelyik a "felcuppantós" (nincs hátulja) fajta.

Milyen méreted van? Gondolom nagyobban könnyebben fennmarad, de az én 70B méretemre is kapok olyan melltartót, ami pánt nélküli és fent marad. :)

2017. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdező inkább A -s. Várom a szebb világot, amikor a nők melltartó nélkül hordják majd (ismét) a ruhákat <3
2017. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kerdezo extra pushup-os B-s (de igy epphogy csak kitolti, nem nyom fel semmit sajna.. mellkas deformitasbol kifolyolag) :( szoval ram tuti nincs
2017. ápr. 21. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!