Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanga vagy francia bugyi?

Tanga vagy francia bugyi?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

9!

Ne altalanosits! Mert engem nem hat meg!

Viszont tenyleg egeszsegtelen mert ha a segglyuk nincs jol kitisztitva akkor a huvelyhez viheti a koli bacikat a lehajolas , felallas soran.

2017. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is a tangát szeretem.

És nem vagyok büdös ott alul.

2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

#11


A tisztálkodást is már nagyon régen feltalálták. Nem kellenek a kifogások.

Aki nem tisztálkodik az az ő sara, de nem a tangától lesz beteg valaki, hanem attól, hogy eleve nem tisztálkodik megfelelően!


Ti férfiak, ne akarjatok már olyat jobban tudni, ami egyébként pedig a női nemre tartozik és mi jobban tudjuk, oké?

2017. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne mindkettő? Brazil szabás! A legjobb dolog a szeletelt kenyér óta. [link]

Mondjuk ha ebből a kettőből inkább a francia.

2017. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13-as!

Erdekes modon ti nok szoktatok azon gondolkozni ,hogy mi ferfiak hogy tudunk szuk boxert vagy farmert viselni mert vajon hova tesszuk a csomagunkat....

Hat azt meg mi tudjuk hogy hogyan fer el de van koztetek olyan no aki ezt jobban tudja!

Tehat egalban vagyunk!


Amugy amit irtam azt pont egy notol hallottam mert ha olyan helyen szarsz ahol csak torolni tudsz akkor mar veszelyben van a nindzso.

2017. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
tanga
2017. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Tanga. 10 éves korom óta hordom soha nem volt semmi bajim. Sokkal kényelmesebb az a lényege hogy olyan mintha semmi nem lenne rajtam. Alig látszik át a vonala. Szerintem mindenki aki tangat vesz ezert a két dologért hordja
2017. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek kényelmes a tanga, engem halálra idegesít hogy bevág, egyszerűen nem bírom 5 percnél tovább :D

Ha meg rendesen tisztán tartod magad ott lent nincs gáz, én pl más miatt de mindig tartottam magamnál nedves törlőkendőt ha nyilvános wc-t kellett használnom.

2017. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

17!

Miert olyan nagy baj ha atlatszik a vonala?

Legalabb tudjak,hogy van a nadrag alatt valami es nem pucer Vagy alatta.

Amugy meg ha nem latszik es olyan mintha nem lenne Rajtad semmi akkor miert veszed fel?

2017. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!