Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire vennék jó néven,...

Mennyire vennék jó néven, hogy ballagásra fiú öltönyt vennék fel, pedig lány vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért a fiú öltönyök és nyakkendők vonzanak engem. Nagyon tetszenek. Kaptam két nyakkendőt a barátnőmtől, egyet pedig anyukámtól. Színesen és csíkosak. nagyon ünnepiek. Nagyon gáz lenne ballagásra? Tavaly az egyik lány nővére egy másik suliban abban ballagott, és meg sem szólták érte.
2017. ápr. 20. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha fiú ruhában akarsz ballagni, akkor vállald fel. Jobban elfogadják, mit egy fiút, aki lánynak öltözne. Elég sok fiús lányt ismerek, és nem szoktak beszólogatni nekik, még akkor sem, ha éppen az apja vagy a fiú tesója pulóverében vagy nadrágjában flangál.
2017. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól érzed benne magad, akkor nyugodtan vedd fel. ;)


Mondjuk rajtam blézer és nadrág volt 3 éve ballagáson, de az elég fiús fazonú volt. Nem volt probléma belőle.

2017. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Leszbikus vagy bi vagy?Őszintén
2017. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem már vannak ilyen öltönyösre szabott nadrágkosztümök is vagy női öltönyök, egy jobb üzletben biztos tudnak segíteni mivel az öltönyön belül van azért pár variáció, de nem hiszem hogy megszólnának ha ízlésesen öltözöl fel.
2017. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

Talan melegfelvonulason tarolnal vele de legyel tekintettel a jobb erzesu emberekre is az iskolaba ne most sokkold oket!


A baratnodnek es anyadnak meg csak gratulalni tudok,ahelyett hogy orvoshoz vittek volna meg eszre sem veszik ,hogy kezelesre szorulsz!

2017. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Nagy az isten allatkertje, de sajnos alacsony a kerites...
2017. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszenek a fiús lányok! 19L
2017. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Na itt van egy ujabb buzavirag! Utolso szemelyeben.
2017. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem búzavirág! Felvállalja az érzelmeit mások előtt.
2017. máj. 16. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt azoknak a kommenteloknek is ird akik lehomarozzak a lanyruhat viselo fiukat is!!!!

Ime itt van par hogy ne kelljen keresgelni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..



https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!