Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem elég nagy bütyköm van...

Nekem elég nagy bütyköm van mindkét lábamon. Nem égő vagy gusztustalan, ha strandpapucsot vennék fel? 23 éves lány

Figyelt kérdés
Szeretek divatosan öltözködni,de a papucs terén tanácstalan vagyok.Nagyon szeretnék lábujjas papuucsot,de nem merek venni,mert félek hogy megnéznek vagy kicsufolnak
2008. jún. 20. 22:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem olyan papucsot vegyél, ami takarja/tartja a bütyköd. Nekem a lábujjközösbe mindig meg szokott fájdulni. Amúgy meg menj el egy cipőboltba, próbáld fel, és ha a tükörbe úgy látod, hogy jól áll vagy,hogy nem vészes, akkor vedd meg. Senki nem azt bámulná,h nagy a bütyköd, hanem inkább azt,h tök jó a papucsod:) Jó vásárlást!
2008. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálgass fel a boltban egy párat. Ha nagyon nem tetszik, akkor nézz olyat, ami nem lábujjas, hanem pont eltakarja a bütyköt.
2008. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az tényleg nagy,ahogy írtad,akkor mindenképp menj el vele az orvoshoz,mert az nem normális,ha már akkora,hogy zavarjonabban,h papucsot ne tudj felvenni. Nekem is az volt,és én leműtettem. Sok szerencsét!
2008. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

هو الكابرس يقدر يطوف البوكستر ويقدر يطوف كايين اس


بس من سابع المستحيلات يطوف كاريرا او يروم يطوف كايين تيربو اس


لان عدد السلندرات اول شي اكثر

وثاني شي قوة المكينه اقوى بواااايد مب شي بسيط يعني

2008. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább cipőben gondolkozz! Nem baj ám, hogyha nem jár mindenki papucsban az utcán úgy, mintha köteleznék rá. Strandon pedig mindegy, mert ott nem számít a lábfej kinézete. Sőt, látatlanban azt mondom, hogy Te 23 éves lánykét ezerszer kellemesebb összbenyomást kelthetsz fürdőruhában, mint a sok vén petyhüdék.
2008. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ,nagyon aranyosak vagytok!!!
2008. jún. 21. 23:37
 7/8 anonim válasza:
Bütykös leány! A dolog mindenképpen orvosi, sőt orthopediai probléma. Keress egy jó szakewmbert, és tartsd be a tanácsait, FÖLEG CIPŐ ügyekben!!!!!!!!!! Azt is bizd rá, gogy kell.e müteni. tatar
2008. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen jó jó az a műtét, cask 4 hétig nem tud járni az ember
2008. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!