Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lassan itt a nyár és fürdőruha...

Lassan itt a nyár és fürdőruhat kell vásárolnom. A probléma, hogy iszonyuan kicsi a mellem, tudnátok fürdőruhát ajánlani? 19/L

Figyelt kérdés
Én gusztustalannak találom, amikor egy lány úgy kivágott fürdőruhát, hogy nincs melle. Ne értsetek félre, elsősorban nem a kis mell zavar, hanem, hogy ízléstelen a ruha ami rajta van, mert nem pont az ő méreteire tervezték az adott darabot. Olyan fürdőruhát keresek, ami nem túl kivágott és esetleg egy eltereli a figyelmet a méreteimről :D
2017. ápr. 22. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az egy részes fürdőruhákkal nem tudsz mellé nyúlni.
2017. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem ajánlom hogy nyáron jó idő lesz . Elkell utazni az országból xd . Korai vásárolnod .
2017. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Off: Nemrég írtam ki szintén fürdőruhás kérdést, nekem is válaszolnátok? :D
2017. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyat viselj, amiben jól érzed magad. Én sosem erőltetnék magamra egy kosaras f@ szságot egész napra strandra, csak mert egyesek szerint gusztustalan, ha a kis mellemre 3szög bikinit húzok.


Amúgy a varázsszó a keresőben: "bikini for small bust". Kiadja, mi javasolt.

2017. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én főképp VivienVane-t hordok,ezt láttam már kisebb mellű lányokon is és a Swimbody fürdőruhájuk,illetve a háromszög bikini felsőjük is jól áll kisebb cicin.Szerintem ezek a bikinik nagyon jó árban is vannak,illetve az anyaguk is nagyon jó.
2017. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! push upos melltartoban 75/b-t hordok, de attol joval kisebb a mellem. en bandeau bikinek szoktam vasarolni, azzal kis mellukent sose nyultam melle!!
2017. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem így már sikerül megtalálni az igazit :)
2017. ápr. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!