Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz bomber dzsekit hordani?

Miért gáz bomber dzsekit hordani?

Figyelt kérdés
Igen, tudok róla, hogy a skinhead-ek viselete volt, abból az okból, hogyha kifordították az akit összevertek annyit tudott mondani, hogy narancssárga kabátos kopaszok támadták meg. A bomber viszont a hippi mozgalom egyik darabja is volt virágos díszítéssel vagy kitűzőkkel. Most én gondolom rosszul vagy egy teljesen sima fekete nem kitömött és nem narancssárga belsejű bomberdzsekiben tényleg van bármi olyan ami szélsőséges nézetekre utalna vagy hordjam nyugodtan?

2017. ápr. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Pont olvastam egy cikket,amibe benne van a 2017-es trendi ruhák közt
2017. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, újabban nagy divat.

Ek tetszik.

2017. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
*nekem
2017. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a jelentéséhez maximum a nevéből fakadó asszociáció társult mindig is, azaz hogy a prototípusát a bombázó pilótáknak találták ki a világháború idején...


amúgy szerintem egy rendkívül férfias, fiatalos darab, amit elegáns és sportos stílussal is össze lehet kombinálni.

Én öltönyinggel, farmerral, ha hideg van, kötött pulcsival szoktam hordani, és hát az összhatásra sok minden mondható, de hogy szkinhedes, az nem.


Nyilván ha egy kopasz, tetkós bodybuilder veszi fel katonai nadrággal meg vastag fémláncokkal, más hatást kelt, de egy szolid pasin senki se asszociál ilyenre szerintem...


Kb olyan mint egy magenta póló: egy maszkulin, izmos srác még férfiasabb tőle, femininen holt b*zis; viselőfüggő.

2017. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sem szélsőséges, sem biztonsági őr vagy pénzszállító, de nekem is van. [link]

más lányon is láttam, nem csak srácon.

2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért gáz, mert mindenkinek olyan van. Ha már megvetted akkor hordjad, ha még nem, akkor pedig ne is vedd meg. Kegyetlen mainstream
2017. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ősz óta már mindenki ilyet hord. Nem fogsz kilógni.
2017. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, miért lenne gáz, ha mindenkinek olyan van? Hiszen a divat pont arról szól, hogy sokan hordanak olyat, ami most "trendi". Egyébként egyáltalán nincs mindenkinek. Menj már ki az utcára és ülj ott egy órát, hogy hány ilyet látsz. Lehet, hogy csak minden 30. emberen látod. Na és akkor mi van? "Kegyetlen mainstream"??? Mi ez a butaság?
2017. dec. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!