Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A haspóló k. rvás?

A haspóló k. rvás?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a haspolo, es mar nem is szamit kozonsegesnek, de mégis furán erzem magam benne, pedig suliba is a lanyok 3/4-e abban van.

Fiuk szerintetek kozonseges?

Tudom hogy erre azy fogjatok mondani, hogy a dagadt lanyoknal kozonseges...

Nem vagyok dagadt lapos a hasam, ettol eltekintve kerek valaszokat



2017. ápr. 23. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
kicsit ribis
2017. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is az, nem venném fel.
2017. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát iskolába mondjuk pont nem való szerintem se, de bárhol máshol nekem tetszik.
2017. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%

Muti már egy képet :)

Így látatlanban azt tudom mondani, hogy ÓCSKA dolog haspólóban megjelenni. Tiszta 90-es évek. De ha jól áll, szép a hasad, hozzá illő cuccokkal bocsánatos bűn ;-)

2017. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
P*cs@gatyával közönséges, amúgy nem,de ha nem érzed jól magad benne, akkor felesleges a kérdés eleve.
2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Hát kicsit közönséges, csodálom, hogy suliban megengedik.
2017. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Suliba semmikép nem való, szerintem.

Nekem is elég közönséges, talán strandra tudom elképzelni.... :D

2017. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen rossz idoben kicsit az :D

De amugy lehet izlesesen viselni, ha nincs kint mindenet, akkor nem gaz. Kicsit ellensulyozni kell a dolgot, szoval ha haspolo, akkor ne legyen mely dekoltazsa meg ne popsivillantos nadragot vegyel hozza.

2017. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

Magas derekú gatyával, kardigánnal senkit nem zavar.

Lehet közönséges, de mivel az elmúlt években nagy divat, ezért teljesen okés bárhova. (Én esküvőre is haspólóban mentem októberben pl.)

2017. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
A has mutogatási iskolában nem igazán megengedett. Kánikulában, szórakozóhelyen vagy strandon ok lehet. Ugyanakkor a haspólót a magas derekú nadrágokhoz, szoknyákhoz is fel lehet venni, ekkor már elegáns is lehet. Hiába divatos, ha nem tudod kihasználni. A 90-es években már volt egy ilyen hullám, akkor is a divattervezők magasderekú szoknyával ajánlották, a nép meg hordta mindenhogy. Általában túlzás volt.
2017. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!