Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hervisben eredeti cipőket...

Hervisben eredeti cipőket árulnak?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 10.990 Ft-ért converse cipőt. Vajon eredeti?

Office shoes-ben vásárolt (bőr) converse-m 25.990 Ft volt, illetve ott még sosem láttam 19.990 Ft alatt vászont converse-t sem.

3J238C 20SPDKHZ00134 ez a két kód van a nyelvében, az elsőt beírva a Google-ba kiadja az általam megvásárolt cipőt.


2017. ápr. 23. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem adhatnak kamu cipőt. Az office shoes drága, magas haszonkulccsal.


Hervis nagyobb bolt, engengedheti magának, hogy akciózzon, gondolom olcsón szerzi be, kifutó modellek, stb.

2017. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a cipő, elvileg régebbi modell, a hátsó felirat alapján ítélve.

Nem vagyok nagy márkaguru, van kínaiban vásárolt divatcipőm, de hamisított cipőt azért nem szívesen viselek.

2017. ápr. 23. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy régi típusú Converse,ezeket már olcsón is meglehet kapni.Latszik rajta,hogy eredeti.Iletve nem is teheti meg a Hervis,hogy replikát arul,mert buntetik.
2017. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!