Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-30 Lányok! Játszanátok egyet?

20-30 Lányok! Játszanátok egyet?

Figyelt kérdés

Játsszuk azt, hogy van egy 20-30 körüli pasi, aki alkatra pont ideális, viszont tetőtől-talpig nektek kell felöltöztetnetek, a saját szájízetek szerint.(Beleértve az esetleges órát, ékszert, tetoválást, frizurát és arcszőrzetet is)

Mit viselne?



#ruha #srác #felöltözés #tetőtől-talpig
2017. ápr. 23. 20:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

persze, ez a kérdés lényege,


én csak azon vagyok meglepve, hogy ez a rosszfiús stílus az első helyezett

nekem összességében taszítóbb, mint amennyire izgalmas

nálam az egyszerű visszafogottság a legvonzóbb, és azt hittem, mások is lesznek vele így

2017. ápr. 24. 11:42
 12/15 anonim válasza:
Ja, értem.:) Az mondjuk engem is meglep kicsit, hogy szinte az összes eddigi válaszoló a rosszfiús stílust preferálja, a környezetemben például többen vannak azok, akiknek valami olyasmi jön be inkább, mint amit Te írtál.
2017. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát én minimalista leszek :D

Egy sötétkék rövidnadrág, hófehér atléta, dús, de nem olyan hosszú haj :D És kb ennyi.

Tudom, ez inkább ilyen pizsama-szerűség, de nekem nagyon be tud jönni az ilyesmi viselet egy pasin :P

2017. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nekem nem a rossz fiús stílusú srácok jönnek be, hanem a metálosok.

Nem tudom, attól még, hogy valaki metál zenét hallgat, és ez a külsején is meglátszik, még nem lesz rossz fiú.


A különlegesebb külsejű férfiak vonzottak mindig is. Ezért van az, hogy hamarabb felfigyelek mondjuk egy hosszú hajú bakancsos srácra mint egy tök átlag szürke valakire (ezt most nem rád értettem, hanem úgy a nagy többségre)

Másrészt furcsán is mutatnék egy átlagos nem metalhead srác mellett, mivel én is metálos vagyok (nekem is vannak piercingjeim és szinte mindig csak fekete cuccokat viselek. A gondolkozás módom is nagyon morbid lenne egy nem magamfajta számára. Úgyhogy lehet,hogy jobb is így, hogy nem érdekelnek az átlagosabb "jófiúsabb" srácok.)

2017. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszeru egyenes vagy csoszaru farmer fekete, kek szinben

Sima sportcipo, nike vagy valami mas. Tokmindegy a marka, mert nekem nem szamit.

Egyszeru basic polok, pulcsik.

Nekem tetszik a bomber dzseki is, bordzseki is elmegy vagy meg valami tavaszias veddfel kabat.

Az arcszorzet es hajszerkezet passzoljon az arcahoz. Nekem a kicsit hosszabb haj tetszik, olyan 1-2 centi vagy 0,5 mm legyen, tudjatok, az a rovid, de megse kopasz. Nekem nem tetszik, ha egy ferfi kopasz.

Lehet borostaja, ha szereti es jol all neki, ha nincs, az se baj.

Kiegeszitonek max ora, sportosabb. Gyurut majd akkor hordjon, ha a felesegevel egyutt horjda :D

2017. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!