Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti játszanátok ilyen...

Lányok ti játszanátok ilyen játékkal?

Figyelt kérdés

Még régebben találtam a neten ilyen divatos, berendezős, öltöztetős játékot és rákattantam. Dolgozik a baba és a "pénzen" amit keres be lehet rendezni a házát meg öltöztetni és egy csomó bútorból, ruhából, hajból meg ilyesmiből lehet választani, tök vicces. Annyi ruha van, én meg rendesen élvezem, hogy vehetek neki ilyet is meg olyat, felöltöztetem, leöltöztetem, felteszek még valami kiegészítőt, kicserélem, újrabútorozom, meg ilyesmi.

Egész jól elszórakoztatom magam, ma pl. ezt alkottam:


[link]


Nekem bejön, de még nem említettem senkinek, mert félek, hogy hülyének néznek, hogy ilyenekkel foglalkozok.


Jó kis koromban volt tevém is, hagytam is meghalni, mert hülyeségnek tartottam, de ez szerintem tök poén, amúgy is imádom a ruhákat, és élvezem, hogy divatolhat a babám, meg rendezgethetem a házát. Szerintetek gáz?


2010. febr. 11. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Szerintem nem gáz!

De amúgy hány éves vagy?

ha megkérnélek elküldenéd nekem a linket ahonnan le lehet ezt tölteni?És ingyenes?

:D

Csak mert én is szeretem az ilyesmi játékokat!

üdv!

2010. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

ezz joooh :D

nemgáz :D

énis szeretek iennel jáccani :D

szal léci küldesz linket :$ :D

2010. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sok lány játszik idősebb korában is ilyen játékokkal, csak úgy, a nosztalgia vagy a poén kedvéért. :) Én is szoktam ilyesmivel játszani, amikor nincs semmi "komolyabbhoz" kedvem. :)

20/L

2010. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én i szoktam ha nincs jobb dolgom.:)

Amúgy lányok: google-be beríjátok,hogy "csajos játékok", kidob sokat. Van sminkelős, öltöztetős, még sztárokat is lehet.

21/L

2010. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ja igen, 22 vagyok. Azért gondoltam, hogy ezzel tuti kiröhögnének az ismerőseim, hogy milyen idióta vagyok. :D


Nem kell letölteni, olyasmi mint a teveklub, hogy regisztrálsz, és onnantól kezdve be tudsz lépni a babához, és mindennap el lehet küldeni dolgozni, de amúgy nincs ilyen hülyeség, hoyg lépjél be különben éhen hal.


Itt regisztrálhatsz, ha érdekel, a play now gombon. Csak arra vigyázz, hogy a userID azaz az azonosítód lesz a baba neve. Én először elneveztem valami baromi bonyolultra utána meg másikat csináltam, mert megláttam, hogy az a bén a "szó" lett a neve. :)


[link]

2010. febr. 11. 19:39
 6/30 A kérdező kommentje:
Na de akkor tök jó, én meg azt hittem, hogy ciki vagyok. De úgy szeretem a ruhákat és tök jó, hogy vehetek legalább neki egy vagonnal. :D
2010. febr. 11. 19:40
 7/30 A kérdező kommentje:
Sztárosat? Ez tök jó! Mindjárt rákeresek, de ha véletlen azt nem találnám, a sztárosat belinkelnéd?
2010. febr. 11. 19:42
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van rengeteg ilyen játék. Sztárok is. ;)

Én itt szoktam nyomulni. xD

2010. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

dejoo h nem vagyok egyedül :D

engem meg tesóm oltogat h mien gááz vagyok :D

16L

2010. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kifestettem Emma Watsont! :)
2010. febr. 11. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!